قیمت پوکه معدنی

قیمت پوکه معدنی بر اساس وزن و اندازه نوع پوکه ها بصورت هر متر مکعب یا کیلوگرم یا تن ارائه میشود. باتوجه به اینکه پوکه ها درجه سختی و کیفیت متفاوتی دارند، معادن مختلف ممکن است قیمت های مختلفی به شما ارائه دهند. با کمی تحقیق شما میتواند با بهترین قیمت برای شیب بندی پشت بام با پوکه، خرید پوکه معدنی تهران را با ما تجربه کنید. برخی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت این محصولات را در زیر مشاهده می کنید:

ارسال پوکه به کل ایران

لیست قیمت انواع پوکه معدنی

همانطور که در بالا هم توضیح داده شد قیمت انواع پوکه معدنی بر اساس وزن و اندازه هر یک از این محصولات متفاوت میباشد و برای خرید هر یک از مدل های پوکه معدنی باید قیمت روز آن ها را استعلام کنید.
قیمت پوکه به نوع و مدل آن نیز بستگی دارد. در دنیای امروز تنوع قابل توجهی از پوکه های معدنی در دسترس مشتریان قرار دارند. خرید هر یک از انواع این پوکه ها با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان در صنایع مختلف انجام می گیرد. در این بخش به بررسی لیست قیمت انواع پوکه معدنی برخی از مهمترین دسته بندی های پوکه معدنی در سال های اخیر می پردازیم. با ما همراه باشید.

ارسال پوکه به کل ایران
قیمت پوکه معدنی 1402
انواع پوکه معدنی قروهوزن هر متر مکعبمبلغ (تومان)
پوکه معدنی بادامی درجه دو700kg210000
پوکه معدنی بادامی درجه یک احمد آباد600kg270000
پوکه معدنی نخودی درجه دو700kg270000
پوکه معدنی نخودی درجه یک احمد آباد600kg310000
پوکه معدنی عدسی درجه دو700kg280000
پوکه معدنی عدسی درجه یک احمد آباد600kg330000

قیمت پوکه معدنی برای شیب بندی پشت بام

قیمت پوکه برای شیب بندی پشت بام ساختمان، مقدار ثابتی ندارد و مدام درحال تغییر است. هزینه شیب بندی ساختمان در مرحله اول به اندازه ساختمان و مصالحی که برای شیب بندی از آن استفاده می‌کنید بستگی دارد و این قیمت در پوکه معدنی عبدی با قیمت عالی و کیفیت درجه یک بفروش میرسد.

در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت پوکه برای شیب بندی ((دو پوکه نخودی و بادامی از جمله پوکه هایی هستند که برای شیب بندی پشت بام بسیار پرکاربرد هستند. )) با کارشناسان ما در پوکه عبدی تماس حاصل فرمایید 

قیمت پوکه برای کف سازی ساختمان چقدر است؟

قیمت پوکه کف سازی پودری خالص برای هر تریلی را به‌صورت کاملا مطمئن از همینجا با تماس مستقیم با شماره 09185752183 جویا شوید تا بسته به نیاز شما، بهترین محصول از بهترین معدن را معرفی کنند و با توجه به تناژ درخواستی شما قیمت با تخفیف را استعلام گرفته و خدمت شما ارائه کنند
 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت انواع پوکه معدنی

قیمت پوکه معدنی هر متر مکعب پوکه به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر یک از این مصالح ساختمانی از ویژگی ها و قابلیت های مختلفی برخوردار هستند. این روزها انواع مدل های پوکه معدنی در تنوع قابل توجهی تولید شده و در دسترس قرار می گیرند. قیمت هر یک از این دسته بندی های با هم تفاوت دارد. مهمترین دلیل تفاوت قیمت این مصالح ساختمانی، تنوع مدل های آن ها است. سه ویژی مهم در این مصالح قیمت خرید پوکه را تحت تاثیر قرار می دهد. برخی از این عوامل را در زیر مشاهده می کنید:

میزان تخلخل پوکه معدنی و تاثیر بر قیمت پوکه معدنی

انواع این پوکه ها اولین و مهمترین اصل تاثیرگذار بر قیمت این مصالح به شمار می رود. هر یک از مدل های این پوکه ها میزان تخلخل به خصوصی دارند.

تاثیر وزن پوکه معدنی بر قیمت پوکه معدنی

وزن هر یک از دسته بندی های پوکه های معدنی نیز بر قیمت آن ها تاثیر می گذارد. انواع پوکه های معدنی و صنعتی با وزن به خصوصی تولید می شوند.

قیمت پوکه معدنی بر اساس میزان ترکیبات و املاح

میزان ترکیبات و املاح معدنی موجود در هر یک از این مصالح نیز قیمت آن ها را کاهش و افزایش می دهد. میزان املاح معدنی موجود در این پوکه ها تعیین کننده میزان استحکام و مقاومت آن ها است.
این سه مورد مهم قیمت این اقلام را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. شما می توانید با توجه به این فاکتورهای مهم قیمت این اقلام را برآورد کنید.

قیمت پوکه معدنی براساس کیفیت

قیمت پوکه معدنی تا حد قابل توجهی به کیفیت پوکه معدنی در مدل های مختلف بستگی دارد. هر یک از پوکه معدنی بسته به نوع مواد تشکیل دهنده‌شان با میزان کیفیت به خصوصی به مشتریان ارائه می شوند. کیفیت بالای این مصالح، کیفیت پروژه های ساختمانی را به شدت افزایش می دهد. هر یک از این پوکه های معدنی بر اساس کیفیت، قیمت گذاری می شوند. قیمت پوکه معدنی با در نظر گرفتن نوع کاربردهای هر یک در پروژه های صنعتی مشخص خواهد شد.
پوکه های به دست آمده در معادن مختلف با کیفیت های متفاوتی برداشت می شوند. هر یک از معادن، مجموعه ای از مواد معدنی را در خود جای می دهند که در ساختار پوکه های مورد نظر تاثیر می گذارند. برخی از پوکه ها در معادن مختلف با کیفیت بیشتری تولید می شوند. از جمله آن ها می توان به پوکه های قروه اشاره کرد که درجه کیفی بسیار بالایی دارند. شما می توانید انواع این پوکه ها را به سادگی از مجموعه پوکه معدنی عبدی خریداری کرده و در سریع ترین زمان ممکن آن ها را در دسترس داشته باشید.

قیمت پوکه معدنی | پوکه معدنی تهران
قیمت انواع پوکه معدنی بر اساس عوامل مختلف

قیمت پوکه صنعتی چگونه محاسبه میشود ؟

پوکه معدنی به سبکدانه هایی گفته میشود که از فوران آتشفشان ها به دست می آید و باتوجه به خواص و ویژگی هایی که دارد، در زمینه های مختلفی به کار می رود. پوکه های معدنی به دو دسته کلی پوکه صنعتی و پوکه ساختمانی تقسیم میشود که قیمت پوکه صنعتی و پوکه ساختمانی با هم تفاوت دارند. در ادامه عوامل تاثیر گذار بر قیمت انواع پوکه را بیان می کنیم. در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی در تهران و قیمت پوکه معدنی 1402 با کارشناسان ما در پوکه عبدی تماس حاصل فرمایید 

ذکر این نکته نیز ضروری است تفاوت قیمت انواع پوکه معدنی به دلیل اختلاف سایز و سبکی و سنگینی نوع پوکه های معدنی متفاوت می باشد. در بالا قیمت انواع پوکه معدنی را که از معدن عبدی استخراج و توزیع می شود خدمت شما ارائه داده شد. دقت داشته باشید به طور کلی قیمت پوکه معدنی، پوکه صنعتی و قیمت پوکه ساختمانی برابر می باشد، چرا که تقریبا محصولات پوکه در این سه دسته همپوشانی دارند.

 
قیمت پوکه معدنی تهران
قیمت انواع پوکه معدنی

خرید و قیمت انواع پوکه معدنی بر اساس وزن

قیمت پوکه معدنی در سال 1402 قدرت خرید مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد. برای خرید هر مدل از این اقلام باید قیمت روز آن ها را استعلام کنید. آنچه برای قیمت انواع پوکه در سال 1402 اهمیت دارد نوع پوکه، کیفیت آن و چگالی آن میباشد.

قیمت پوکه معدنی عدسی

قیمت پوکه معدنی عدسی در هر متر مکعب 50000 تومان است. در این خصوص وزن پوکه معدنی عدسی در هر متر مکعب نیز بررسی می شود. وزن این پوکه های عدسی در هر متر مکعب 500 تا 600 کیلوگرم است.

قیمت پوکه معدنی نخودی

قیمت انواع پوکه معدنی بسته به وزن و سایز بندی هر یک از آن ها بستگی دارد. مدل های دانه درشت و دانه ریز این پوکه ها در پروژه های مختلف به کار برده می شوند. پوکه معدنی نخودی در هر متر مکعب با هزینه 90 هزار تومان خرید و فروش می شوند. وزن پوکه معدنی نخودی در هر متر مکعب 500 تا 600 کیلوگرم است.

قیمت پوکه معدنی قروه

قیمت انواع پوکه معدنی قروه در خصوص هر یک از دسته بندی های این مصالح متفاوت تعیین می شود. در سال های اخیر این پوکه های معدنی در مدل های پوکه معدنی عدسی، پوکه معدنی بادامی، پوکه معدنی فندقی و… وارد بازارهای فروش شده اند و هر یک از رنج قیمتی به خصوصی برخوردار هستند.

 

قیمت پوکه ساختمانی
بهترین قیمت برای پوکه صنعتی

قیمت پوکه معدنی بادامی

قیمت پوکه بادامی در هر یک متر مکعب، 90000 هزار تومان تعیین می شود. وزن پوکه معدنی بادامی در هر متر مکعب 500 تا 600 کیلوگرم است. قیمت این پوکه ها بر اساس وزن این مصالح نیز تعیین می شود. این نوع پوکه در شیب بندی ساختمان بسیار پرکاربرد است

قیمت پوکه معدنی فندوقی

قیمت پوکه معدنی فندقی نیز برای خرید این مصالح در برخی از پروژه های ساختمانی برآورد می شود. هزینه این پوکه های فندقی در هر متر مکعب، 50000 هزار تومان است و وزن پوکه معدنی فندقی، 500 تا 600 کیلوگرم است.

قیمت پوکه معدنی ساخت و ساز – قیمت پوکه معدنی 1402

قیمت پوکه معدنی در مصارف ساختمان سازی نیز رنج به خصوصی دارد. برای مصارف ساختمانی در بخش کف سازی، شیب بندی و… به نوع مصالح به کار رفته در این بخش ها بستگی دارد. به همین خاطر برای تعیین قیمت پوکه معدنی ساخت و ساز باید به نوع و مدل پوکه معدنی ساخت و ساز  دقت داشته باشید. در ادامه به ” قیمت پوکه برای شیب بندی، طبق قیمت پوکه معدنی 1402 ” میپردازیم

خرید و قیمت پوکه معدنی از پوکه معدنی عبدی

در این مطلب نگاهی به قیمت های مربوط به پوکه معدنی در مدل های مختلف انداختیم و هزینه های مربوط به خرید این اقلام صنعتی را بررسی کردیم. با در نظر گرفتن قیمت خرید هر یک از مدل های پوکه برنامه ریزی برای خرید آن ها بهتر انجام می شود. توصیه می کنیم در این خصوص حتما با کارشناسان فنی این حوزه مشورت به عمل آورده و از نظرات آن ها بهره مند شوید. به این ترتیب خرید این اقلام برای شما ساده تر می شود. پوکه های معدنی کیفیت اجرای پروژه های گوناگون صنعتی را به شدت ارتقا می دهند و به همین خاطر در سال های اخیر خرید و فروش بیشتری داشته اند.