پوکه معدنی آبنما

پوکه معدنی آبنما که نام دیگر آن لاشه پوکه نیز می باشد و در عرصه های صنعتی جایگاه خاصی برای آن قائل هستند، یکی دیگر از انواع پوکه های معدنی میباشد که از دل آتشفشان ها به دست می آید. استفاده از این پوکه آبنما برای ساخت انواع آبنما در باغ ها و ویلاهای شیک و لوکس ضرورت دارد. با استفاده از این مصالح ویوی زیبایی در محیط به وجود خواهید آورد. وزن پایین هر یک از این پوکه آبنما سبب استقبال مشتریان از این محصولات شده است. این اقلام معدنی با سطحی زبر تولید شده و ساختار متخلخلی دارند. این ویژگی های مهم ظاهر پوکه معدنی را نیز تحت تاثیر قرار داده است. برای خرید پوکه معدنی آبنما با قیمت مناسب از پوکه معدنی عبدی با ما در تماس باشید.

پوکه معدنی آبنما | قیمت پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی آبنما

پوکه معدنی آبنما مقاومت قابل توجهی در بخش های مختلف صنعتی به وجود می آورد. همین مسئله استفاده از آن را در بخش های مختلف صنعت با استقبال بالایی رو به رو کرده است. این پوکه ها نیازی به نقاشی و طراحی ندارند و بر روی سطح آن ها نقش و نگارهایی مشاهده می شود. انواع این مصالح جایگزین مصالحی مانند یونولیت شده است. به همین خاطر خرید و فروش این مصالح روز به روز افزایش می یابد.
برای خرید اسکوریا آبنما باید به نوع مصارف خود توجه داشته باشید و بر اساس نوع نیازهای موجود هر یک از دسته بندی های پوکه معدنی را انتخاب کنید. برای خرید پومیس آبنما باید یک مرکز خرید معتبر انتخاب کنید. با در نظر گرفتن این نکات ساده انتخاب بهتری در میان این اقلام خواهید داشت. برای اجرای این پوکه ها باید به کیفیت ساختار آن ها توجه کرده و دوام آن ها را بسنجید. به این ترتیب استفاده بهتری از این اقلام خواهید داشت.

 

قیمت خرید پوکه معدنی آبنما

برای تعیین قیمت انواع پوکه ویژگی ها و مشخصه های کمی و کیفی هر یک از این محصولات مورد توجه قرار می گیرد. ابعاد و اندازه های هر یک از این پوکه های معدنی به نوع کاربرد آن ها بستگی دارد و در قیمت این مصالح تاثیرگذار خواهد بود. پوکه ها مهمترین مصالح به کار رفته در ساخت آبنما هستند که باید با دقت کافی انتخاب شوند.
پوکه معدنی آبنما با قیمت های مختلفی از برندهای متفاوت ارائه می شود. هر یک از برندهای تجاری قیمت به خصوصی برای خرید و فروش این مصالح تعیین کرده اند که سبب تعیین هزینه کلی ساخت آبنماها شده است. قیمت پوکه معدنی در چند سال اخیر ثابت نبوده و به همین خاطر نمی توان نرخ به خصوصی برای خرید و فروش این محصولات تعیین کرد. انواع پوکه معدنی با تغییر هزینه های حمل و نقل، هزینه خرید مواد اولیه و… قیمت گذاری می شوند.

پوکه معدنی برای ساخت آبنما

مشخصات خرید پوکه آبنما

برای انتخاب بهترین مدل های پوکه آبنما باید به مشخصه ها و استانداردهای ساخت هر یک از این مصالح دقت داشته باشید. برخی از مشخصه های پوکه های مورد استفاده در ساخت آبنما را در زیر مشاهده می کنید:
استحکام و دوام بالای پوکه های آبنما یکی از مهمترین مشخصه هایی است که در حین پوکه معدنی تهران مورد توجه قرار می گیرد. تماس مستقیم سطح آبنما با آب استحکام این مصالح را تحت تاثیر قرار می دهد.
توجه به طراحی هر یک از آبنماها نیز در انتخاب مدل، رنگ و ابعاد هر یک از این مصالح تاثیرگذار است.
در نظر گرفتن وزن سبک هر یک از این پوکه ها نیز برای نصب آن ها حائز اهمیت است. در صورتی که وزن این مصالح کم باشد هزینه های نصب و راه اندازی آبنما در محل به شدت کاهش پیدا می کند. وزن کم پوکه ها سرعت عمل اجرای آن ها در محل را نیز افزایش می دهد.
تنوع قیمتی بین این مصالح نیز یکی از مهمترین ویژگی های این مصالح ساختمانی است.

کاربرد و مزایا پوکه آبنما

کاربردها و مزایای استفاده از آبنماهای صنعتی سبب افزایش تولید و خرید و فروش آن ها در عرصه های صنعتی شده است. همان طور که از نام این مدل پوکه معدنی مشخص است، استفاده از آن ها در ساخت و تجهیز آبنماهای ساختمانی بسیار رایج است. با استفاده از آن ها طراحی و دیزاین آبنماهای ساختمانی به سهولت انجام می شود.

 

پوکه معدنی آبنما برای زیبا سازی باغ
پوکه معدنی برای ساخت آبنما

پوکه معدنی آبنما با مزایای زیر شناخته می شود:

قیمت این مصالح بسیار به صرفه تر از اقلام مشابه است و همین ویژگی توجه صنعتگران را جلب کرده است.
تخلخل زیاد سطح پوکه ها نیز از مهمترین ویژگی های آن ها به شمار می رود. انواع این سازه ها به دلیل ساختار متخلخل و حفره های سطحی که دارند برای استفاده در تولید آبنما کارایی خواهند داشت.

موارد استفاده از پوکه معدنی آبنما

پوکه معدنی آبنما به جز تولید و ساخت این تجهیزات برای بسیاری از موارد صنعتی و ساختمانی کارایی دارد. هر یک از این اقلام در ساخت و سازهای ساختمانی نیز کارایی دارند و در بخش های مختلف محیط به کار برده می شود.
پوکه معدنی آبنما در مصارف کشاورزی نیز جایگاه مهمی دارد. این پوکه معدنی آبنما در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم بوده و در برابر هر گونه آسیب فیزیکی مقاوم عمل می کنند. تهیه برخی از مصالح ساختمانی با استفاده از این پوکه ها به سهولت انجام می گیرد. تولید سیمان های پرتلند با استفاده از این مصالح معدنی با بهترین همراه بوده و این موارد تولید و آماده سازی این پوکه ها را ضروری تر کرده است. تولید شیب بندهای پشت بام نیز با این مصالح به سهولت انجام می گیرد. ساخت بلوک نیز با استفاده از این سازه ها به خوبی انجام می شود.
کیفیت عایق کاری محیط ساختمان نیز با استفاده از پوکه های معدنی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. پوکه های معدنی آبنما نوع به خصوصی از مصالح ساختمانی است که با ساختار متفاوتی تولید و ارائه می شود.

جمع بندی

در این بخش در خصوص انواع پوکه های مخصوص ساخت آبنما اطلاعاتی را بررسی کردیم که به شما کمک می کنند، ایجاد آبنماهای خاص را با کیفیت بیشتری انجام دهید. این اقلام در بسته بندی ها و وزن به خصوصی تولید شده و در دسترس صنعتگران عرصه های مختلف قرار می گیرند. کاربردهای این پوکه ها در عرصه های صنعتی هر روز بیشتر می شود.

قیمت پوکه معدنی