پوکه معدنی ماسه ای

پوکه معدنی ماسه ای یکی از کوچکترین انواع پوکه های طبیعی است که در ابعاد بسیار کوچکی از پوکه های معدنی ساخته و تولید می شود. هر یک از این پوکه ها ابعادی بین 0 تا 5 میلی متر دارند و بر این اساس نیز قیمت گذاری می شوند. این پوکه ها از سنگ های آتشفشانی به دست می آیند. اکسید آهن و منیزیم و سدیم از مهمترین اجزای این پوکه ها به شمار می روند. برای تعیین قیمت پوکه ماسه ای به وزن آن ها در هر متر مکعب توجه می شود.

خرید بهترین پوکه معدنی ماسه ای

خرید پوکه معدنی ماسه ای

برای خرید پوکه معدنی ماسه ای به نکات به خصوصی در خصوص این اقلام توجه می شود. پوکه های معدنی کاربردهای بسیار زیادی دارند و به همین خاطر خرید و فروش آن ها در عرصه های صنعتی بسیار بالا است. برای خرید این پوکه ها باید حتما آن ها را از دیگر انواع پوکه معدنی تشخیص دهید. در این زمینه در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری هر یک از این پوکه ها بسیار اهمیت دارد. پوکه های ماسه ای اغلب در رنگ های سفید و سیاه ارائه می شوند. حالت اسفنجی هر یک از پوکه  های ماسه ای یکی از مهمترین ویژگی های ساختاری آن ها به شمار می رود.
پوکه ماسه ای ساختار متخلخلی دارد که بر کیفیت این اقلام کاربردی می افزاید. پوکه ماسه ای در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند. در حین خرید باید قیمت روز هر یک از این محصولات را استعلام کرده و بر این اساس خرید آن ها را انجام دهید.

قیمت خرید پوکه معدنی ماسه ای

پوکه معدنی ماسه ای بر اساس متر مکعب اندازه گیری می شود. هر یک از این پوکه ماسه ای در هر متر بین 800 تا 1000 کیلوگرم وزن دارند. برای تعیین قیمت پوکه معدنی به وزن پوکه در واحد اندازه گیری تعیین شده توجه می شود. هر یک از این پوکه ها از قیمت به خصوصی برخوردار هستند. هر یک تن از این پوکه ها در حدود 50000 تومان قیمت دارند که هزینه به صرفه تری در مقابل قیمت خرید سایر پوکه ها محسوب می شود.
قیمت پوکه معدنی ماسه ای تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می شود. انواع ابعاد و سایز بندی های این مصالح معدنی از قیمت به خصوصی برخوردار هستند و هزینه خرید و فروش آن ها بر این اساس تغییر می کند. کیفیت هر یک از این پوکه ها نیز یک اصل تاثیرگذار در این زمینه به شمار می رود و قیمت آن ها را افزایش یا کاهش می دهد. هر چه کیفیت پوکه معدنی بیشتر باشد، میزان تخلخل بیشتری در ساختار آن ها مشاهده می شود. در حین خرید از انتخاب محصولات خیلی گران یا خیلی ارزان قیمت پرهیز کنید. این اقلام چندان قابل اعتماد نیستند. نوع سیستم باربری هر یک از این پوکه ها نیز هزینه خرید آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. شما می توانید با قیمت مناسب و با کیفیت درجه 1 پوکه ماسه ای را از پوکه معدنی عبدی خرید کنید.

خرید پوکه ماسه ای
خرید پوکه ماسه ای از پوکه معدنی عبدی

مشخصات خرید پوکه ماسه ای

پوکه معدنی ماسه ای با ویژگی ها و مشخصه های به خصوصی معرفی شده و هر یک از آن ها با وجود این ویژگی ها در بازارهای فروش شناخته می شوند. این پوکه ها در دما و فشار بالایی تولید شده و به همین خاطر از نظر مقاومت و استحکام در سطح قابل قبولی قرار می گیرند. استخراج و تولید این پوکه ها به سادگی انجام می شود و این مسئله قیمت پوکه معدنی تهران را به نسبت سایر پوکه های معدنی کاهش می دهد.
خاصیت عایق این پوکه ها نیز از ویژگی های مهم این اقلام صنعتی به شمار می رود و سبب شهرت آن ها شده است. دسترسی به پوکه ماسه ای در طبیعت به سهولت انجام می شود. پس از هر بار فوران آتشفشان سطح زمین بالا می آید و این پوکه ها در دسترس قرار می گیرند. کیفیت بالای پوکه های ماسه ای نیز از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود. به همین خاطر استفاده از آن ها در همه عرصه های صنعتی بدون محدودیت انجام می گیرد.

کاربرد و مزایا خرید پوکه ماسه ای

پوکه معدنی ماسه ای با کاربردهای مختلفی شناخته می شود. کارایی آن ها در هر بخش با در نظر گرفتن ویژگی ها و قابلیت های این اقلام مشخص می شود. برخی از موارد استفاده این مصالح را در زیر مشاهده می کنید:
استفاده از آن ها در صنعت ساخت موزاییک بسیار رواج دارد. انواع موزاییک های سبک و طرح دار با استفاده از این پوکه ها تولید شده و کیفیت بالایی دارند.
استفاده از آن ها در ساخت سازه های بتونی رایج است؛ وزن پایین و استحکام بالای این سازه ها بر مصارف آن ها در عرصه ساخت بتون می افزاید.
انواع آن ها برای پوشش سطح لوله های حساس در محیط ساختمان بسیار کارایی دارند و از تخریب این لوله ها پیشگیری می کنند.
با پوکه ماسه ای تراز کردن سقف و کف ساختمان ها به سهولت انجام می شود. کاربری آن ها در این زمینه بسیار ساده است.
با استفاده از این پوکه ها انواع بلوک های ساختمانی ساخته شده و در ایجاد دیوارهای ساختمانی به کار می روند. برخی از پوکه های ماسه ای به صورت سه جداره تولید شده و در صنایع ساختمانی پرکاربرد هستند.
پوکه های ماسه ای در صنایع امروزی با نام های پوکه بتنی، پوکه بلوک زنی، پوکه ریز دانه، پومیس ماسه ای و… نیز شناخته می شود. حبس گازهای آتشفشانی در ساختار این پوکه ها سبب ایجاد منافذ و تخلخل بالا در ساختار این پوکه ها می شود.

پوکه معدنی ماسه ای
پوکه معدنی ماسه ای

جمع بندی

در این بخش در خصوص ویژگی ها و مزایای مهم پوکه ماسه ای اطلاعاتی را بررسی کردیم. هر یک از این پوکه ها در عرصه های صنعتی کارایی قابل توجهی دارند و به همین خاطر نیز مورد توجه قرار گرفته اند. قیمت خرید و فروش هر یک از این پوکه ها نیز بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود. هر یک از آن ها از ویژگی های بارزی برخوردار هستند. انواع پوکه معدنی با قیمت به صرفه تری نسبت به سایر پوکه های معدنی در طبیعت خرید و فروش می شوند.