خرید پوکه معدنی اصفهان

با پیشرفت جمعیت در استان اصفهان، صنعت ساختمان سازی بسیار بیش از پیش در این شهر توسعه یافته است. استفاده از مصالح با وزن مخصوص پایین برای سبک سازی ساختمان که این روزها امری ضروری برای ساختمان های موجود در اصفهان به شمار می آید یک امر مهم به شمار میرود. اگر شما هم دسترسی به استان اصفهان دارید میتوانید با خرید پوکه معدنی در اصفهان از ویژگی های پوکه معدنی در صنعت ساختمان استفاده کنید.
ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که پوکه معدنی اصفهان، یک محصول بومی نیست بلکه از شهرهای دیگر کشور که دارای معادن پوکه معدنی هستند، تامین می شود. بنابراین علت تقاضای بالا برای پوکه معدنی در اصفهان، مزایا و ویژگی های فوق العاده ای است که این سنگ آتشفشانی با خود به همراه دارد. پوکه معدنی های با کیفیت در اصفهان به جز استفاده از مصالح با وزن سبک، عایق بودن و مقاومت در برابر احتراق از مهم ترین مزیت های مصالح ساختمان می باشد.

ازجمله کاربردهایی که پوکه معدنی در اصفهان دارد عبارت است از:
صنعت ساختمان سازی با پوکه معدنی در اصفهان
راه سازی با پوکه معدنی در اصفهان
تونل سازی با پوکه معدنی در اصفهان
کشاورزی و باغداری با پوکه معدنی در اصفهان
تصفیه آب ا پوکه معدنی در اصفهان
و تولید آبنما و آکواریوم با پوکه معدنی در اصفهان

پس شما به عنوان یک مهندس ساختمان و یا سرمایه گذار این صنعت، با استعلام قیمت پوکه معدنی اصفهان، همکاری خود را با پوکه نت آغاز کنید

پوکه معدنی اصفهان
خرید پوکه معدنی درجه یک اصفهان

ویژگی های پوکه معدنی اصفهان

پوکه معدنی در اصفهان به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که به نسبت دیگر مصالح ساختمانی دارد، به عنوان یک ماده اساسی در ساختمان سازی بشمار میرود و پیمانکاران و ساختمان سازان این ماده را جزو اقلام اساسی خود در لیست مصالح ساختمانی خود بکار میبرند. از جمله ویژگی های مهم پوکه معدنی در اصفهان عبارت است از:

عدم احتراق پوکه

پوکه ساختمانی غیرقابل احتراق و آتش سوزی است و این امر باعث شده تا پوکه معدنی امنیت ساختمان را بالا ببرد و مورد طرفدار ساختمان سازان باشد.

وزن سبک پومیس معدنی

پوکه های معدنی در اصفهان، بصورت قابل توجهی دارای وزن پایینی هستند. سبک بودن پومیس ها یا پوکه ها باعث سبک شدن ساختمان میشود و این ویژگی دقیقا همان ویژگی است که این روزها بسیار مورد اسقتبال سازندگان قرار گرفته است، ساختمان هایی با وزن کم.

استحکام بالای پوکه معدنی

این متریال طبیعی با وجود وزن پایین، به عنوان یکی از محکم ترین سنگ های ساختمانی در اصفهان شناخته می شوند و مقاومت بی نظیری در برابر فشار، ضربه و… دارند. استحکام بالای پوکه معدنی، استفاده از آن ها را در عرصه های حساس شهرسازی و عمرانی میسر کرده است. امروزه از انواع Pumice در ساخت و احداث تونل ها، سد سازی، شیب بندی و… استفاده می شود که نشان از استحکام قابل توجه هر یک از این متریال است.

املاح معدنی زیاد

در ساختار هر یک از پوکه های معدنی اصفهان متریال املاح معدنی زیادی وجود دارد که هر یک از آن ها خواص مهمی در این مصالح به وجود می آورند؛ این املاح برای تقویت و حاصل خیز شدن خاک ها در حوزه کشاورزی کارایی دارند. در ساختار هر یک از این متریال ترکیبی از سیلیکات ها، کربنات ها، سولفات ها و… وجود دارد که تکمیل کننده خواص و مزایای این محصولات هستند. این مزیت سبب تحکیم زمین های کشاورزی خواهد شد.

بیشتر بخوانید: پوکه معدنی تبریز

قیمت پوکه معدنی اصفهان

قیمت پوکه معدنی در اصفهان، این ماده مهم و پر کاربرد در ساختمان سازی بسته به کیفیت پوکه و نوع پوکه و معدنی که شما از آن پوکه را خریداری می نمایید متفاوت است.

یک عامل اصلی دیگر که در قیمت پوکه تبریز تاثیر گذار است، موقعیت جغراقیایی معدن این پوکه میباشد. درواقع معدن هایی که در نزدیک مناطق ساختمان سازی و راهسازی اصفهان قرار دارند، چون هزینه رفت و آمد برای جابجایی پوکه ندارند، قیمت پوکه پبرایشان بصرفه تر است.

نکته حائز اهمیت در قیمت پوکه تبریز این است که در هر صورت خریداران در زمینه خرید مصالح ساختمانی به دنبال خرید مصالح با قیمت پایین میباشند. قیمت پوکه اصفهان 1402 وبطورکلی قیمت پوکه با کیفیت یکی دیگر از دغدغه هایی است که خریداران پوکه به دنبال آن هستند. قیمت پوکه اصفهان بسته  به نوع پوکه متفاوت است. باتوجه به اینکه هیچ ارزانی بی دلیل نیست، برای خرید بهترین پوکه برای پشت بام و اطلاع از تعرفه پوکه پشت بام با شماره 09185752183 تماس حاصل فرمایید تا بهترین قیمت و بهترین کیفیت برای پوکه تبریز به شما ارائه شود.

در جدول زیر قیمت پوکه معدنی در اصفهان را مشاهده می نمایید

نوع پوکه معدنی در اصفهانکیفیتوزن هر متر مکعبمبلغ (تومان)کاربرد در صنعت
پوکه معدنی بادامی قروه در اصفهاندرجه 1600kg290000
ساختمان سازی، کشاورزی ، مصارف صنعتی
پوکه معدنی بادامی در اصفهاندرجه 2700kg230000
پوکه معدنی نخودی قروه در اصفهاندرجه1600kg330000
عمران و ساختمان سازی، کشاورزی و گلخانه ای، پزشکی و دارو سازی، صنایع خانگی و صنعتی
پوکه معدنی نخودی در اصفهاندرجه 2700kg290000
پوکه معدنی عدسی قروه در اصفهاندرجه 1700kg300000
پزشکی داروسازی و ارایشی بهداشتی، عمران و ساختمان سازی و مصارف صنعتی
پوکه معدنی عدسی در اصفهاندرجه 2600kg350000
خرید پوکه بادامی در اصفهان

اندازه پوکه معدنی بادامی، نوعی پوکه معدنی در اصفهان است که بین ۱۸ تا ۲۶ میلی متر است و  وزن مخصوص (در متر مکعب )،  پوکه معدن بادامی  500 الی 550 می باشد. پوکه بادامی در اصفهان دارای ویژگی هایی همچون وزن کم، تراکم ناپذیری و عمر مفید بالا بوده و از بهترین انواع پوکه معدنی اصفهان محسوب می گردد. از پوکه بادامی در مواردی همچون تولید بلوک سبک، شیب بندی بام، کفسازی، راهسازی، ساخت تونل و اجرای  پوکه سیاه بادامی در اصفهان در ساخت و طراحی آبنماها به صورت سنگ های لاشه و با ابعاد متفاوت  با جایگزینی پوکه بادام به جای مواد مشابه، وزن ساختمان خود را کاهش دهید.
 بیشترین کاربردی که پوکه بادام اصفهان دارد در شیب دار کردن سقف ساختمان ها و تسطیح کف ساختمان می باشد.
 با قیمت مناسب هر متر مکعب پوکه معدنی بادامی با کیفیت را از پوکه نت بخواهید.

خرید پوکه نخودی در اصفهان

پوکه نخودی در اصفهان عمر خوبی برای استفاده در صنایع نساجی، ساختمان سازی و کشاورزی دارد، کاربرد دیگر پوکه معدنی نخودی در کف سازی، شیب بندی، ساخت بلوک و تولید بتن، ساخت دیوار به عنوان عایق صوتی و عایق گرما و سرما می باشد. از آنجایی که پوکه نخودی در حرارت بالای آتشفشان تولید می گردد، ضد حریق می باشد و به هنگام آتش سوزی به ساختمان آسیب نمی زند.

اندازه این پوکه معدنی کوچکتر از پوکه بادامی میباشد و بین 5 تا 12 میلی متر و وزن آن به 700 الی 800 گرم در هر متر مکعب می رسد.
از پوکه نخودی در سبک سازی بتن و بلوک و سقف و کف خانه های تازه ساخت استفاده می شود. با قیمت مناسب هر متر مکعب پوکه معدنی نخودی با کیفیت را از پوکه نت بخواهید.

پوکه ماسه ای در اصفهان

پوكه معدني ماسه ای یکی از پرکاربردترین انواع پوکه معدنی در اصفهان است که می توان در ساختمان سازی، پر کردن کف ساختمان، شیب بندی ساختمان و ساخت بلوک سبک از آن استفاده کرد. وزن هر متر مکعب پوکه ماسه ای در اصفهان تقریبا ۸۰۰ الی ۹۰۰ کیلوگرم است که این در حالی است که وزن هر متر مکعب پوکه ماسه ای معمولی تقریبا ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد. که شما می توانید با قیمت مناسب و با کیفیت درجه یک پوکه معدنی را از پوکه معدنی عبدی تهیه کنید.
از جمله کاربردهای پوکه معدنی ماسه ای برای تولید بلوک های سقفی و دیواری است و برای ساخت انواع بتن سبک و پر کردن سطح لوله ها از پوکه ماسه ای با سایز ۰ تا ۵ میلیمتر استفاده می شود

خرید پوکه عدسی در اصفهان

پوکه عدسی های موجود در شهر اصفهان حدودا ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر میباشند و از جمله مهمترین نوع پوکه معدنی در اصفهان بشما میوند. 
و وزن هر متر مکعب وزن سایز پوکه معدنی عدسی حدود ۵۵۰ الی ۶۵۰ کیلو گرم است. شما میتوانید مناسب ترین قیمت پوکه معدنی عدسی با کیفیت درجه یک را از ما تهیه کنید.
پوکه عدسی در تولید بلوک های سبک، دیواری ،سقفی ،و غیره
پوکه معدنی عدسی برای افزایش مقاومت و دوام ساختمان های امروزی به کار می رود و درجه سختی هر یک از این پوکه ها نیز یکی از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود، کیفیت پوکه معدنی بر اساس وزن پوکه مشخص می شود ، بدین صورت که هرچه وزن پوکه کمتر باشد کیفیت آن بهتر است .

خرید پوکه فندوقی در اصفهان

پوکه فندقی در اصفهان با وزن 500 تا 700 کیلوگرم در متر مکعب و سایز 10 تا 12 میلی متر، و هر چه کیفیت یک پوکه بالاتر باشد، وزن آن در هر متر مکعب کمتر است.

پوکه های فندقی عمدتا وزن بسیار کمی دارند و مناسب برای سبک سازی سازه های گوناگون هستند، همچنین دارای اندازه مناسب و کاربری آسان و سریع میباشند. کاربرد پوکه معدنی فندوقی در اصفهان در شیب سقف ساختمان، تهیه بتن، تولید بلوک های سبک و استفاده در آسفالت ها میباشد.
قیمت پوکه معدنی فندوقی بسیار به صرفه است. که همین مسئله سبب افزایش خرید و فروش این محصولات شده است.

خرید پوکه معدنی بادامی در اصفهان

از جمله دیگر از انواع پوکه های معدنی اصفهان ، پوکه آبنما در اصفهان میباشد که دارای اندازه 20 تا 100 سانتی متر موجود می باشد، برای زیبا سازی باغ و پاک و جنگل ها بسیار پر کاربرد است.

استفاده از پوکه آبنما در هر مکانی نمایی بسیار زیبا برای آن مکان بوجود می آورد و در کل استفاده از سنگ پوکه آبنما در ساخت نماهای تزئینی می توان طرح های بکر و زیبایی بوجود آورد. پوکه آبنما اصفهان دارای طرح های طبیعی صخره های موجود در طبیعت می باشد که کار طرح را بسیار آسان می کند که با اندکی خلاقیت و ذوق هنری می توان بهترین آبنماها و طرح های زیبایی دیگر را با استفاده از سنگ این پوکه خلق کرد.
فروش پوکه آبنما اصفهان به سبب دوام و استحکام آن است که برای خرید پوکه آبنما در اصفهان و استعلام قیمت پوکه معدنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید پوکه معدنی قروه در اصفهان

نوع دیگر پوکه معدنی در اصفهان، پوکه قروه عبدی نام دارد که فروش پوکه قروه در اصفهان به دلیل وزن کم بسیار زیاد شده است و در بسیاری از صنعت ها همچون ساختمان سازی توسط مهندسین پیمانکار از آن استفاده میشود.

پوکه معدنی قروه عبدی در تولید و ساخت انواع بتن ها، شیب و بلوک ها و … نیز کاربرد دارد.
حسن پوکه معدنی قروه اصفهان  کیفیت بالای آن میباشد و به دلیل وزن کمی که دارد درواقع تاثیری در وزن ساختمان هم ندارد به همین خاطر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.
فروش پوکه قروه به دلیل وزن کم بسیار زیاد شده است. برای خرید پوکه آبنما در اصفهان و استعلام قیمت پوکه معدنی قروه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت انواع پوکه معدنی در اصفهان بر اساس نوع پوکه و کیفیت آن، میزان تخلخل، وزن، اندازه، نوع بسته بندی نوع پوکه معدنی تعیین می شود. جهت دریافت اطلاعات با کارشناسان ما در پوکه معدنی عبدی تماس حاصل فرمایید 

انواع پوکه معدنی اصفهان عبارتند از:

 • پوکه معدنی بادامی
 • پوکه معدنی فندوقی
 • پوکه معدنی ماسه ای
 • پوکه معدنی قروه
 • پوکه معدنی آبنما
 • پوکه معدنی ساخت و ساز

با خرید آنلاین از پوکه معدنی اصفهان، پوکه شما در کمترین زمان ممکن بار زده میشود و برای شما ارسال میگردد

 • پوکه معدنی بادامی اصفهان
 • پوکه معدنی فندوقی اصفهان 
 • پوکه معدنی ماسه ای اصفهان
 • پوکه معدنی قروه اصفهان
 • پوکه معدنی آبنما اصفهان
 • پوکه معدنی ساخت و ساز اصفهان

کیفیت پوکه های معدنی اصفهان حرف اول را میزنند. شما میتوانید با خرید اول از کیفیت پوکه ها مطمعن شوید و با افتخار برای همیشه مشتری دائمی پوکه معدنی در اصفهان باشید.

بله. شما می توانید جهت ثبت سفارش آنلاین از پوکه معدنی اصفهان با شماره ی 09185752183 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در کمترین زمان شما را راهنمایی خواهند کرد