پوکه معدنی برای کشاورزی و گلخانه

محصولات کشاورزی و گلخانه نتیجه دلخواه را به شما نمی دهند؟! رشد گیاهان هرز، آسیب دیدن خاک و… باعث کاهش فروش شما شده است! با خرید پوکه معدنی کشاورزی تمام این ضررها را جبران می شوند. همچنین پوکه نت محصولی را برای شما معرفی خواهد کرد که علاوه بر کاهش هزینه های شما در مصارف کشاورزی، باعث رشد محصولات کشاورزی مرغوب و در نهایت افزایش فروش شما در این زمینه می شود.

خرید پوکه معدنی کشاورزی و گلخانه ای

با توجه به مشکل کم آبی که کشور عزیزمان سالهاست درگیر آن است؛ قطعا یکی از مشکلات رایج در کشاورزی محدودیت های آبی می باشد. چراکه خاک به تنهایی نمی تواند آب مورد نیاز را به خاک برساند و با چالش تبخیر آب به خصوص در فصل تابستان مواجه است. از طرفی برای رفع حل این مشکل، استفاده فراوان از منابع آبی گزینه مناسبی نیست زیرا علاوه بر هزینه های کلان، نتیجه دلخواه بر محصولمان اعمال نمی شود.
پیشنهاد ما خرید پوکه معدنی کشاورزی است. در ادامه محتوا از وبسایت پوکه نت، به دلایل اهمیت استفاده از این پوکه معدنی خواهیم پرداخت.

خرید پوکه معدنی کشاورزی و باغبانی

خرید پوکه معدنی کشاورزی برای استفاده در چه زمین هایی توصیه می شود؟

 بذر برای رشد نیاز به مواد معدنی خاصی دارد و در صورتی که خاک فاقد آنها باشد، باید از طریق پوکه معدنی این مواد در اختیار بذر گذاشته شود. استفاده از پوکه کشاورزی در حالت کلی برای زمین های کشاورزی و گلخانه ها توصیه می شود ولی در موارد زیر این توصیه تبدیل به ضرورت می گردد.

 • خاک های ترک خورده و یا آسیب دیده.
 • برای اصلاح خاک هایی که می توان گفت تقریبا مرده اند.
 • به منظور تکثیر گیاهان غیرکشاورزی و چمن ها.
 • برای تقویت خاک هایی که تولیدات کشاورزی در آنها رشد خوبی ندارند، باید از پوکه معدنی برای تغذیه گیاهان و درخت ها استفاده کرد.
 •  کشت در آب و یا هیدورپونیک هستند.
  زمین هایی که آب را در خود نگه نمی دارند.
 • زمین هایی که محصولاتشان پر از حشرات و جانوران آسیب زا به محصولات است.
 • زمین هایی که در آن رشد گیاهان هرز امان نمی دهد.
 • محصولات کشاورزی که دارای بیماری های خاص هستند.

شما هم به دنبال پوکه معدنی با کیفیت برای صنعت کشاورزی خود هستید؟

مزایای استفاده از پوکه معدنی برای خاک های کشاورزی

در داخل پوکه معدنی کشاورزی حفره های بسیاری وجود دارد که موجب سبکی وزن آنها می شود. به همین دلیل استفاده از پوکه معدنی در خاک کشاورزی می تواند هوارسانی به خاک را افزایش داده و تنفس ریشه را بهبود ببخشد.
پومیس معدنی به علت روش تشکیل ویژه ای که سپری است، علاوه بر مقاومت، سر شار از مواد و املاح معدنی می باشد. مواد موجود در این پوکه ها کاملا با شرایط محیطی و سخت سازگار است برای همین استفاده از پوکه در طبیعت توصیه می شود.

بهترین پوکه معدنی برای کشاورزی چیست؟

لازمه خرید پوکه معدنی کشاورزی، دانستن مزایا و تاثیر شگفت انگیز آن در کیفیت محصولات شما است. از رایج ترین دانه های پومیس در مصارف کشاورزی و گلخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید مستقیم پوکه معدنی کشاورزی

مقایسه خاک با پوکه معدنی کشاورزی با خاک بدون مواد آلی

قیمت خرید پوکه معدنی کشاورزی و باغبانی

همان طور که می دانید دانه های پوکه معدنی اختلاف زیادی با یکدیگر دارند. این موضوع سبب می شود تا برای محاسبه قیمت پوکه ها از معیارهایی مانند اندازه و وزن کمک بگیریم. پوکه معدنی عبدی با سال ها سابقه در این زمینه آماده ارسال پوکه معدنی مورد نیاز شما برای کشاورزی در هر سایز و اندازه ای می باشد. 

پوکه معدنی عبدی با توجه به ارائه محصولاتی با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. برای استعلام قیمت پوکه های مختلف می توانید به سایت ما مراجعه کنید که البته لازم به ذکر است پوکه هایی با دانه های درشت تر، قیمت ارزان تری نسبت به پوکه هایی با دانه های کوچک تر دارند.

جمع بندی

نتیجه خرید پوکه معدنی کشاورزی علاوه بر تضمین کیفیت محصولات شما، جلوگیری از هزینه های اضافی و گران(برای مثال: هزینه های کلان برای نابودی جانوران موذی و آسیب زا به محصولات)، درمان خاک آسیب دیده و آماده سازی آن برای پرورش محصولات بعدی و … می باشد. چنانچه نیاز به خرید بهترین پوکه معدنی دارید، پوکه معدنی عبدی با بیش از 15 سال سابقه این موقعیتها را برای زمین های کشاورزی شما فراهم خواهد کرد.

خرید پوکه معدنی باغبانی و گلخانه ای

محصولات باغبانی نتیجه دلخواه را به شما نمی دهند!هنوز هم رشد کپک، آفات و بیماری خاص به محصولات شما امان نمی دهند و هزینه های کلانی برای شما داشته اند! در ابتدای این محتوا توصیه های زیستی مناسبی برای خرید پوکه معدنی کشاورزی برای شما بازگو کردیم. حال در ادامه، پوکه نت راهکارهایی مناسب برای رفع آفات و بیماری های محصولات باغبانی و گلخانه ای با خرید پوکه معدنی باغبانی برای شما ارائه خواهد کرد.

مزایای خرید پوکه معدنی باغبانی و گلخانه

از پوکه های معدنی علاوه بر استفاده در زمین های کشاورزی، در محیط های گلخانه ای نیز استفاده می شود. در واقع استفاده از پوکه معدنی می تواند با سبک کردن خاک گیاهان گلخانه ای، به ریشه گیاه در تنفس و دریافت اکسیژن کمک نماید. 
استفاده از پوکه معدنی گلخانه ای برای خاک گلدان ها و باغچه ها خاصیت و ویژگی های بسیاری دارد که باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید. بهبود وضعیت خاک گلدان، تقویت آن و همچنین بهبود ساختار خاک همگی از مزایای خرید پوکه معدنی گلخانه ای هستند که می توانند موجب تسریع در رشد گیاهان شوند
خاکی که برای گلدان ها و گیاهان تزئینی و در گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

خرید پوکه معدنی کشاورزی چه مزیتی برای قلمه زنی دارد؟

همان طور که می دانید با جمع شدن آب در خاک، ممکن است خاک پوسیده گردد. برای حل این مشکل می توان چند راه حل پیشنهاد کرد که یکی از آنها ترکیب خاک با مقداری ماسه است. اما این کار ممکن است موجب کم آبی گردد. ترکیب خاک با شن و ماسه به دلیل عبور آب از آن، مصرف آب را افزایش خواهد داد. علاوه بر این احتمال رشد آفت ها و بیماری ها در اطراف گیاه به دلیل استفاده از ماسه افزایش می یابد. خرید پوکه معدنی کشاورزی در چنین شرایطی بهترین گزینه است که می تواند نیاز شما را برطرف نماید. بنابراین بهترین خاک برای قلمه زنی، خاکی است که با مقدار مناسبی از پوکه معدنی ترکیب شده باشد.

خرید مستقیم بهترین پوکه معدنی برای کشاورزی

استفاده از پوکه معدنی در فضای سبز و کاشت چمن

از دیگر موارد استفاده از پوکه معدنی می توان به استفاده از آن در فضای سبز اشاره کرد. پوکه معدنی خاصیت ضدعفونی کنندگی داشته و عاری از بذر گیاهان هرز می باشد. این مساله می تواند به دفع حشرات مزاحم و جلوگیری از رشد گیاهان کمک کند.

مزیت استفاده از پوکه معدنی در چمن آماده

چمن آماده را می توان نوعی چمن معرفی کرد که رشد آن در طول یک روز آغاز و تمام می شود. در این نوع از چمن حشرات مزاحم و آفت های مختلفی ممکن است مشاهده گردد که استفاده از پوکه معدنی می تواند مانع از بروز این مشکلات و آفت ها گردد.

چه عواملی می توانند بر قیمت پوکه معدنی کشاورزی و باغبانی تاثیرگذار باشند؟

 • وزن: برای محاسبه وزن پوکه از واحد متر مکعب استفاده می شود به جز پوکه ماسه ای که آن را بر حسب تن وزن می کنند. البته شما می توانید برای سفارش وزن مورد نیاز خود را بر حسب کیلوگرم درخواست کنید.
 • انواع مختلف با دانه بندی متفاوت: پوکه های معدنی کشاورزی در اندازه های مختلفی به فروش می رسند. پوکه بادامی، عدسی، فندقی و … از انواع مختلف پوکه هستند که هر کدام قیمت خاصی دارند.
 • کیفیت پوکه: کیفیت پوکه در تعیین قیمت آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به عبارتی پوکه ای مناسب است که وزن کمتری داشته و سطح آن تخلخل بیشتری داشته باشد. علاوه بر این با کاهش چگالی پوکه معدنی می توان از کیفیت و استحکام آن نیز اطمینان داشت.
 • عوامل مختلفی از جمله معدن، نحوه تولید، مسیر حمل و نوع سیستم باربری مورد استفاده نیز می توانند در تعیین قیمت نهایی دخیل باشند.
 • خرید از محلی مطمئن: این مساله بسیار حائز اهمیت است که خرید خود را از محل مورد اطمینانی انجام دهید. فروشندگان با تجربه، سالها تجربه و سابقه خود را با فروش پوکه معدنی بی کیفیت خدشه دار نمی کنند.

سخن پایانی

پوکه معدنی عبدی در زمینه تولید انواع دانه بندی پوکه های معدنی فعالیت دارد که با ارائه خدمات و تولیدات با کیفیت توانسته است با حذف واسطه ها، تولیدات خود را با قیمت عادلانه تری در اختیار خریداران قرار دهد. برای استعلام قیمت و خرید پوکه معدنی کشاورزی و باغبانی با کارشناسان پوکه نت تماس بگیرید.

با خرید بهترین پوکه کشاورزی و باغبانی، به محصولات خود رونق ببخشید!