پوکه معدنی عدسی

پوکه معدنی عدسی یکی از بهترین دسته بندی های پوکه های موجود در بین پوکه های ساختمانی است که با ابعاد 5 تا 10 میلی متری ارائه می شود. این پوکه معدنی مزایا و ویژگی های مهمی دارد که توجه افراد را به این اقلام جلب می کند. برای هر متر مکعب از 600 تا 700 کیلوگرم از این پوکه ها استفاده می شود که قیمت و هزینه آن نیز بر همین اساس محاسبه می شود. کاربردهای بالای پوکه های عدسی در این حیطه توجه صنعتگران را در عرصه های مختلف به خود جلب کرده است.

پوکه معدنی عدسی

خرید پوکه معدنی عدسی

برای خرید پوکه معدنی عدسی بسیاری از ویژگی ها و مزایای این محصولات مورد توجه قرار می گیرد. از مهمترین نکات خرید این پوکه ها باید به نوع کاربری آن ها در هر یک از بخش های پوکه صنعتی اشاره کرد. اندازه و وزن کم این عدسی ها نیز در حین خرید مورد بررسی قرار می گیرد. برای خرید هر یک از آن ها باید بتوانید نوع پوکه را تشخیص دهید. برای این منظور ویژگی های پوکه های عدسی را مد نظر قرار دهید. این پوکه ها برای ساخت بلوک های سقفی ساختمانی به کار برده می شوند و به همین خاطر در حوزه ساختمان سازی یک محصول پرکاربرد به شمار می روند.
پوکه معدنی عدسی در کف پوشی ساختمانی نیز به کار برده شده و سبب افزایش کاربری این محصولات در حوزه ساختمان سازی می شود. با استفاده از این پوکه ها وزن ساختمان افزایش پیدا نکرده و این مسئله ایمنی محیط را نیز به خوبی تامین می کند. طول عمر هر یک از این پوکه ها نیز در حین خرید مورد بررسی قرار می گیرد. پوکه های عدسی اغلب دوام بالایی دارند.

بیشتر بخوانید: قیمت پوکه معدنی

قیمت خرید پوکه معدنی عدسی

پوکه معدنی عدسی با قیمت های متفاوتی از برندها و کمپانی های مختلف ارائه می شود. قیمت و هزینه این محصولات در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است. با این وجود هزینه خرید این محصولات در هر متر 140000 تومان برآورد می شود. البته این قیمت در طول سال ها و ماه های متوالی متفاوت خواهد شد. به همین سبب توصیه می شود پیش از خرید پوکه معدنی تهران قیمت ها را از ما استعلام شوند.
در بخش بعدی برای ارزیابی قیمت پوکه معدنی عدسی به واحد اندازه گیری متر اشاره می شود. مقدار این پوکه ها بر اساس متر محاسبه شده و بر این اساس نیز قیمت گذاری آن ها انجام می گیرد. سختی و مقاومت این پوکه ها یکی از مشخصه های مهم این اقلام کاربردی به شمار می رود. با استفاده از آن ها بنای ساختمان مقاوم تر خواهد شد. از این رو استفاده از آن ها در سال های اخیر بیشتر از پیش شده است.

خرید پوکه معدنی عدسی

مشخصات خرید پوکه عدسی

کیفیت در پوکه عدسی یکی از مهمترین مشخصه های این محصولات است که در حین خرید بررسی می شود. برخی از مشخصه های این محصولات را در زیر مشاهده می کنید:
هر چه وزن پوکه های معدنی کمتر باشد، کیفیت آن ها بالاتر است و همین مسئله سبب افزایش کیفیت این پوکه ها می شود.
درجه سختی پوکه عدسی بین سایر مدل ها بسیار مطلوب ارزیابی می شود و این مسئله سبب افزایش کارایی این اقلام شده است.
این پوکه ها بسیار تمیز و خالص به دست مشتریان می رسند و این مسئله کیفیت ساخت و ساز در عرصه های ساختمانی را با استفاده از پوکه های عدسی افزایش می دهد.
در راستای تولید بهترین محصولات هر یک از مراحل آماده سازی این پوکه ها با نظارت کافی کارشناسان انجام می شود. به همین خاطر کیفیت این اقلام افزایش پیدا می کند. برای استفاده از این اقلام باید به کاربردهای آن ها نیز دقت داشته باشید.

کاربرد و مزایا پوکه معدنی عدسی

پوکه معدنی عدسی کارایی قابل توجهی در بخش های مختلف صنعت دارد. برخی از این موارد استفاده را در زیر مشاهده می کنید:
استفاده از آن ها به عنوان ماده ساینده در ساخت پاک کن و مداد بسیار رایج شده است.
انواع آن ها به عنوان یک ساینده پای کارا به مشتریان ارائه شده و برای تولید سنگ پاهای معدنی نیز کارایی دارند.
استفاده از آن ها در حوزه شهرسازی بسیار رایج است؛ هر یک از آن ها در ساخت تونل و سد سازی شهری نیز به کار برده می شوند.
انواع آن ها در صنعت تصفیه آب نیز کارایی دارند و به همین خاطر مورد توجه قرار گرفته اند.
برای تقویت کشش لاستیک نیز استفاده از این اقلام بسیار کاربردی است و مزایای بی شماری در این عرصه های صنعتی دارد.
این اقلام را به عنوان مواد عایق نیز در محیط ساختمان به کار می برند. این عایق های ریزدانه مانع از عبور صوت، حرارت و… در محیط می شوند.
در صنایع ساخت سفال نیز استفاده از این پوکه ها بسیار رایج است و به عنوان یکی از مواد مهم و اساسی در این حوزه تولیدی به شمار می روند.

مزایای خرید پوکه عدسی

پوکه معدنی عدسی با مزیت های بسیار زیادی شناخته می شود. از مهمترین مزایای این پوکه ها می توان به ویژگی جاذب آب آن ها اشاره کرد. این ویژگی باعث می شود که پوکه رطوبت خاک را ساعت ها حفظ کند. به همین خاطر این پوکه ها برای مصارف کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. چگالی بالای هر یک از این پوکه ها نیز از مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود. مقاومت فشاری هر یک از این پوکه ها نیز بر مصارف آن ها می افزاید.

 

پوکه عدسی با کیفیت را از کجا خرید کنیم؟

جهت خرید پوکه عدسی، پس از استعلام قیمت پوکه عدسی 1402 از کارشناسان در پوکه معدنی عبدی میتوانید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید. 

در خرید خود دقت فرمایید و قابل ذکر است که چگالی و وزن و کیفیت پوکه ای که قصد خرید آن را دارید در قیمت پوکه عدسی تاثیر دارد.

جمع بندی

در این بخش در خصوص یکی از پرکاربردترین انواع پوکه معدنی گفت و گو کردیم. پوکه های عدسی معدنی با قابلیت ها و ویژگی های مهمی در عرصه های صنعتی به فروش رسیده و مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این پوکه ها با قیمت های متنوعی در بازارهای فروش ارائه می شوند. قیمت پوکه معدنی به تناسب میزان کیفیت، نوع برند سازنده و… تعیین می شود. در حین خرید هر یک از این پوکه ها باید به مشخصات بارز این اقلام توجه داشته باشید و بر این اساس پوکه های اصل عدسی را تشخیص دهید.