پوکه معدنی نخودی

پوکه معدنی بخش مهمی از مواد اولیه صنایع امروزی را تشکیل می دهند. که انواع پوکه معدنی نخودی در ابعاد 5 تا 12 میلی متر تولید شده و در عرصه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. خرید این پوکه ها کیفیت ساخت و ساز را در صنایع مختلف افزایش می دهد. تخلخل این پوکه ها بسیار بالا است و این مسئله درجه کیفی آن ها را افزایش می دهد. جرم این پوکه ها بسیار کم است و استحکام آن ها بالا است. این مزایای کمی و کیفی سبب افزایش مصارف آن ها شده است.

خرید بهترین پوکه نخودی

خرید پوکه معدنی نخودی

خرید پوکه معدنی نخودی با در نظر گرفتن برخی نکات مهم انجام می گیرد. برای خرید هر یک از این پوکه ها باید به نوع موارد استفاده خود دقت داشته باشید. ساخت آن ها در فشار و دمای بالایی انجام شده که بر کیفیت آن ها می افزاید. استفاده از این پوکه ها برای صنعتگران عرصه ساختمانی بسیار رایج بوده و مزایای بی شماری در این حوزه ها دارند. ساختار متخلخل این پوکه ها سبب متعادل سازی دما و هوای محیط ساختمان می شود. در حین خرید حتما میزان تخلخل هر یک از این پوکه ها را بررسی کنید.
انواع آن ها در برابر حریق نیز مقاومت بالایی دارند و لازم است که در این زمینه ها از فروشندگان اطلاعات لازم را کسب کنید. در صورتی که در عرصه های ساختمانی از این پوکه ها استفاده کنید، ساختمان شما در برابر زلزله و حریق مقاوم شده و استحکام آن محفوظ باقی می ماند. در حین خرید بررسی قیمت روز هر یک از این محصولات نیز اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید: قیمت پوکه معدنی

قیمت خرید پوکه معدنی نخودی

برای خرید هر یک از مدل های پوکه معدنی نخودی باید به قیمت این محصولات دقت داشته باشید. هزینه خرید این پوکه ها در قیاس با مزایا و کیفیت بالایی که دارند، بسیار به صرفه بوده و نیازهای صنعتگران را برآورده می کنند. هر متر مکعب از این پوکه ها بین 600 تا 700 کیلوگرم وزن دارد که بر این اساس هزینه خرید آن ها نیز مشخص می شود. هزینه آن ها در این هر متر مکعب در حدود 135000 تومان برآورد می شود. این هزینه ها دائما در نوسان هستند و برای خرید باید مجددا استعلام شوند. شما می توانید قیمت خرید هر یک را از کارشناسان معتبر مجموعه ما استعلام کنید.
به دلیل استفاده های زیاد پوکه معدنی نخودی تولید آن ها در صنایع امروزی بیشتر از همیشه انجام می شود. شما می توانید در بخش فروش سایت ما خرید این محصولات را با بهترین کیفیت انجام دهید.

 

مشخصات خرید پوکه نخودی

با ویژگی های به خصوصی شناخته می شود که بر میزان فروش این محصولات تاثیر می گذارند. برخی از این مشخصه ها را در زیر مشاهده می کنید:
پوکه معدنی نخودی عمر مفید بالایی دارد و طول عمر آن بسیار زیاد است. از این رو این پوکه ها بدون تاریخ انقضا در دسترس مشتریان قرار می گیرند.
جذب آب بالای هر یک از این پوکه ها نیز از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود و توجه مصرف کنندگان را جلب کرده است. هر یک از این پوکه ها در زمان بارش باران آب را به خود جذب کرده و از آسیب دیدگی اجزای مربوطه پیشگیری می کنند.
مقاومت بالای هر یک از این پوکه ها نیز از ویژگی های مهم این اقلام به شمار می رود. هر یک از آن ها در عین حال که بسیار سبک وزن هستند، استحکام مورد نیاز را در هر یک از بخش های ساختمانی فراهم می کنند.
تخلخل بالای هر یک از این پوکه ها نیز از ویژگی های مهم این محصولات به شمار می رود. انواع آن ها در فصل های سرد و گرم بدون محدودیت مورد استفاده قرار می گیرند.
این پوکه ها با خاصیت ضد باکتری و ضد میکروبی تولید می شوند. اگر به دنبال رعایت بهداشت در صنایع مورد نظر خود هستید، خرید این پوکه ها بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
عدم رشد آفات و حشرات در بخش های مختلف پوکه معدنی نخودی نیز بر مزایای استفاده از آن می افزاید.

کاربرد و مزایا خرید پوکه نخودی

اسکوریا نخودی کاربردهای بسیاری در عرصه های صنعتی دارد. برخی از این کاربردهای مهم را در زیر مشاهده می کنید:
انواع آن ها در زمینه ذوب فلزات کارایی مهمی دارند. به همین خاطر پوکه های معدنی را به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای تولید فلزات به شمار می آورند.
افزایش دما نیز یکی از کاربردهای مهم این پوکه ها به شمار می رود. به همین خاطر در مراحل ساخت برخی از تجهیزات از این اقلام استفاده می کنند.
استفاده از پومیس نخودی در عرصه پزشکی نیز رایج شده و برای ساخت برخی از این تجهیزات حساس نیز از این پوکه ها استفاده می شود.
استفاده های این محصولات در صنعت کشاورزی همواره رواج دارد. انواع دسته بندی های این پوکه ها برای افزایش میزان محصولات زراعی اهمیت دارد. با به کار بردن آن ها خاک های زراعی به خوبی تقویت می شوند و برای کشت و زرع آماده خواهند شد.
استفاده از پوکه معدنی نخودی در صنعت نساجی نیز افزایش یافته است. این اقلام برای تولید بهترین مدل های پارچه و الیاف مشابه با آن به کار می روند.
اگر نگاهی به کاربردهای مهم پوکه های نخودی بیاندازید به اهمیت فروش آن ها برای صنایع امروزی پی خواهید برد. به همین خاطر خرید و فروش آن ها در مجموعه ما انجام می شود. برای انتخاب بهترین مدل های این پوکه ها می توانید از کارشناسان تیم حرفه ای ما کمک بگیرید.

جمع بندی

در این بخش در خصوص امکان خرید پوکه معدنی نخودی اطلاعاتی را بررسی کردیم. برای این منظور باید با ویژگی ها و مشخصه های هر یک از این پوکه ها که به صورت طبیعی به دست می آیند آشنا شده و اطلاعات لازم را به دست آورید. هر یک از این اقلام برای مصارف مختلفی خرید و فروش می شوند. در بخش هایی از این مطلب به نحوه محاسبه قیمت هر یک از این اقلام کاربردی نیز اشاره کردیم.