پوکه معدنی برای پزشکی داروسازی و آرایشی

ایجاد هر گونه آسیب و حساسیت های پوستی می تواند در اثر استفاده از لوازم بهداشتی و آرایشی نامناسب اتفاق بیفتد. آگاهی و دانش کافی در این زمینه می تواند از بروز چنین مشکلاتی بکاهد. ممکن است پوست شما به دلایل مختلفی دچار پینه شود و به عبارتی در ناحیه خاصی از پوست تان سلول های مرده جمع شده و پوست حالت سفت تری به خود بگیرد. با توجه به اینکه پوکه معدنی جنسی مانند سنگ، سفت و سخت دارد، خرید پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی می تواند به عنوان ساینده ای مناسب به کار رود.

خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی و آرایشی و بهداشتی

مزایای خرید پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی

پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی را به صورت پودر شده در لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند زیرا مزایای بسیاری دارد. برخی از این مزایای عبارتند از:

 • قابلیت سایندگی
 • بدون مواد مضر و دارای PH خنثی
 • سازگار با محیط زیست
 • افزایش قدرت تمیزکنندگی
خرید پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی

بهترین پوکه های معدنی برای لوازم آرایشی و بهداشتی

بهترین پوکه برای استفاده در صنایع مراقبت های آرایشی و بهداشتی، پوکه معدنی عدسی است. این پومیس با اندازه 5 الی 10میلی متر و وزن 500 الی 600 کیلوگرم، در بین متخصصان این حوزه از محبوبیت بسیاری برخوردار است. 

قیمت پوکه معدنی در صنعت آرایشی و بهداشتی

برای تعیین قیمت پوکه معدنی آرایشی، معیارهایی باید مورد ارزیابی قرار بگیرند؛ که این معیار ها شامل:

 • میزان منفذه های موجود در پوکه معدنی، چراکه هرچه میزان تخلخل پوکه بیشتر باشد، وزن آن سبک تر است.
 • میزان وزنی که پوکه معدنی تصرف کرده و برای استفاه در مصارف بهداشتی مناسب است.
 • میزان املاح و مواد معدنی موجو در پوکه برای صنایع آرایشی.

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به صفحه استعلام قیمت پوکه معدنی رجوع کنید و یا با کارشناسان پوکه نت تماس بگیرید.

شما هم به دنبال پوکه معدنی با کیفیت برای صنعت آرایشی خود هستید؟

کاربرد پوکه در صنایع آرایشی و بهداشتی

در صنایع آرایشی و بهداشتی از پوکه معدنی و پودر آن استفاده های زیادی می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • سنگ پا را می توان به عنوان ساینده قوی و مناسب برای نواحی پینه بسته و میخچه پا استفاده کرد.
 • در صورتی که از پودر پوکه معدنی در ژل ها یا صابون های شستشوی بدن استفاده گردد، می توان خاصیت شویندگی آنها را افزایش داد.
 • استفاده از پودر پوکه معدنی در لوازم آرایشی می تواند به آنها خاصیت لایه برداری بدهد.
 • استفاده از سنگ پا که نوعی پوکه معدنی است، می تواند از بسته شدن منافذ پوستی جلوگیری کرده و نرمی و لطافت پوست را تامین نماید.
 • از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از سنگ پای پوکه امکان پذیر است و با تداوم این کار می توانید ریشه موهای زائد را ضعیف و ضعیف تر کنید.

پوکه معدنی در کدام محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود؟

محصولات آرایشی و بهداشتی را می توان از جمله محصولات پر فروش در هر کشوری معرفی نمود. بر همین اساس بی توجهی به کیفیت این محصولات می تواند زیبایی و سلامت پوست افراد جامعه را به خطر بیاندازد. همان طور که اشاره کردیم پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی را نیز می توان یکی از ترکیبات مورد استفاده در این صنعت معرفی کرد که برای تامین زیبایی و حفظ کیفیت، باید از نوع مرغوبی استفاده گردد.
شرکت ها و برندهای مختلفی سعی دارند پوکه مصرفی برای تولید محصولات آرایشی را تولید نمایند. با توجه به انواع مختلفی از پوکه می توان از آنها برای تولید محصولاتی از جمله ریمل، سایه چشم، فاندیشن و یا کرم پودر و رژ لب استفاده کرد. 
پوکه های مختص انواع کرم های زیبایی، پوکه های مورد نیاز برای تولید انواع درب شامپو، پوکه های مخصوص تولید لوسیون، پوکه های مختص پت شامپو، پوکه های مورد نیاز برای تولید وازلین و … همگی از انواع مختلف پوکه های معدنی هستند که در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می روند. بنابراین می توان گفت خرید پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی در این حوزه بسیار مفید خواهد بود و می تواند عملکرد این سری لوازم را بهبود ببخشد.

 

جمع بندی

همان که می دانید مهم ترین بخش از زیبایی، مربوط به پوست است که در این بخش از محتوا به اهمیت استفاده از محصولات آرایشی و بهاشتی مرغوب و مناسب پرداخته ایم. چراکه لوازم بهداشتی و آرایشی نامناسب علاوه بر لطمه بر زیبایی، مشکلات جسمانی از جملهفشار خون بالا را به همراه خواهد داشت. همچنین لازمه جلوگیری از این خطرات، استفاده و خرید پوکه های معدنی آرایشی و بهداشتی می باشد.

خرید پوکه معدنی آرایشی

مشکلات رایج در پزشکی و درمان آن توسط پوکه معدنی

همان طور که می دانید برای جلوگیری از عفونت زخم ها لازم است آنها را ضدعفونی کرده و مراقبت بیشتری مخصوصا از زخم های باز کنید. برای این منظور باید از مواد ضدعفونی کننده بهداشتی و مناسب استفاده کرد. یکی از موادی که می تواند در این محلول ها استفاده گردد، پوکه معدنی است که خاصیت تمیزکنندگی و ضدعفونی کنندگی دارد.
تجمع سلول های مرده نیز می تواند موجب ایجاد چرک و عفونت گردد که باید به هر نحو ممکن این سلول ها را از سطح بدن و پوست جدا نمود. برای این منظور می توانید خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی را انجام دهید که از آن در تهیه سنگ پا هم استفاده شده است. این سنگ ها با ایجاد سایش بر روی پوست می تواند سلول های مرده را جدا و شما را از شر مشکلات بعدی رها کند.

 

کاربرد پوکه معدنی در صنعت پزشکی

پوکه های معدنی انواع مختلفی دارند و به همین دلیل در صنعت پزشکی نیز مصارف متعددی می توان برای آنها نام برد. پوکه های مورد استفاده برای تولید مواد ضدعفونی کننده، پوکه های سنگ پا و … تنها چند نمونه از این پوکه ها هستند. 
پوکه معدنی پزشکی علی رغم شکل متخلخل و سنگی که دارد، از وزن بسیار سبکی برخوردار است که توانسته به این سنگ تولید شده از پوکه معدنی خواص ویژه ای بدهد. خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی با توجه به کیفیت و ویژگی هایی که دارد کم کم در حال افزایش است و در دنیای مدرن امروز می توان آن را از تولیدات با ارزش دانست.

پوکه های معدنی در صنعت داروسازی

ممکن است با شنیدن نام پوکه های معدنی در کنار صنعت داروسازی تعجب کنید ولی باید بدانید که استفاده های بسیاری از پوکه در صنعت داروسازی می توان برشمرد. پوکه معدنی می تواند زخم ها را ضدعفونی کرده و به عنوان ساینده ای بسیار ملایم و به عبارتی لایه بردار ملایم و مناسب به کار رود. علاوه بر این استفاده از پوکه معدنی داروسازی در داخل ترکیب داروهایی که به حالت کرم و پماد هستند می تواند این محصولات را به بهترین گزینه برای لایه برداری تبدیل کند.

داروسازان از پوکه معدنی داروسازی در محصولات خود استفاده می کنند تا بتوانند داروهایی تولید کنند که علاوه بر سالم بودن و عدم استفاده از مواد شیمیایی، قدرت بالایی نیز داشته باشند. برای شستشوی دندان ها به ماده ای نیاز دارید که حالت سایندگی داشته باشد. اما این محصول باید در عین داشتن خاصیت سایندگی، از ملایمت لازم نیز برخوردار باشد تا محیط داخلی دهان زخم نشود. استفاده از پوکه معدنی می تواند مناسب ترین مورد برای این منظور باشد. 

بهتر است به خواص و قابلیت های پوکه معدنی خاصیت ضد قارچی و ضد باکتری بودن آن را نیز اضافه کنیم.  خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی برای این منظور حجم بالایی از فروش این مواد را به خود اختصاص داده است. این ویژگی ها را می توان از عواملی دانست که موجب کاربرد وسیع از آنها در داروسازی شده است. برای تولید داروهایی با این خاصیت استفاده از پوکه معدنی می تواند به دلیل کم خطر بودن خاصیت آنها را نیز افزایش دهد.

خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی

بهترین پوکه معدنی در صنعت پزشکی و داروسازی

بهترین پوکه برای استفاده در صنایع پزشکی و داروسازی، پوکه قروه است، این پوکه با وزن 700 الی 800 کیلوگرم در هر مترمکعب، در بین متخصصان این حوزه بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. از دیگر پومیس های مورد استفاده در صنعت پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پوکه نخودی، این پوکه با اندازه 5 الی 12 و وزن 700 الی 800 کیلوگرم در هر متر مکعب موجود است.
 • پوکه عدسی، این پوکه علاوه بر صنایع آرایشی، در صنایع پزشکی و داروسازی هم مورد تایید متخصصان قرار گرفته است.

قیمت پوکه معدنی در صنعت پزشکی و داروسازی

شاخص هایی که برای قیمت پوکه معدنی پزشکی و داروسازی تعیین شده است، با شاخص های تعیین قیمت پوکه آرایشی تقریبا یکسان است. برای تعیین قیمت پوکه داروسازی مواری از قبیل: میزان تخلتخل، کیفیت، وزن و اندازه پوکه داروسازی، میزان املاح معدنی مناسب برای صنعت پزشکی، مورد ارزیابی قرار می گیرد. همچنین برای استعلام قیمت بهترین پوکه معدنی پزشکی و داروسازی، می توانید به بخش قیمت پوکه معدنی مراجعه کنید و یا با کارشناسان پوکه نت تماس بگیرید.

دلایل استفاده از پوکه معدنی در صنعت داروسازی

باید اشاره کنیم که در داروسازی همواره به دنبال استفاده از موادی هستیم که با داشتن کمترین عارضه در بهبود عارضه ایجاد شده، بیشترین تاثیر را داشته باشند. پوکه معدنی داروسازی نیز از جمله مواد عالی در داروسازی است که علاوه بر خاصیت معدنی بودن آن، طبیعی بوده و عوارض داروهای شیمیایی را ندارد. 
امروزه دیگر عوارض ناشی از مواد شیمیایی در ساخت و تولید داروها بر کسی پوشیده نیست و همه شرکت های دارویی به دنبال کاهش عوارض داروها، سعی دارند از مواد طبیعی برای این منظور استفاده کنند. در این خصوص استفاده از موادی که ارگانیک و طبیعی باشند می تواند عملکرد بهتری را ارائه دهد. امروزه خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی برای تحقق این اهداف رونق بیشتری یافته است. 

 

کاربرد های پوکه معدنی در داروسازی

در داروسازی از انواع دانه بندی پوکه معدنی استفاده می شود که پوکه سفید یکی از انواع پر کاربرد آن است. خاصیت سایندگی این پوکه، آن را برای تهیه خمیر دندان مناسب نموده است. بهتر است بدانید پوکه سفید معدنی خود نیز انواع مختلفی دارد و طیف گسترده ای را شامل می شود. نام این نوع پوکه در ترکیبات داروهایی که مختص زخم ها تولید می شوند نیز به چشم می خورد. 

انواع مختلف پوکه های معدنی توانسته اند در صنعت داروسازی تحولات شگرفی را ایجاد کنند و محصولات متنوعی با استفاده از آنها تولید می شوند. محصولات مراقبت از پوست و مو را نیز می توان در این گروه قرار داد که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. 

 
Medical Mineral Pumice 1

استفاده از پوکه معدنی در صنعت داروسازی چه مزایایی دارد؟

همان طور که در بالا اشاره شد پوکه معدنی در داروسازی کاربردها بسیاری دارد که همگی آنها با توجه به مزایای این پوکه معدنی طبیعی است. علاوه بر قیمت ارزان پوکه ها، می توان به مزایای بی شمار درمانی آنها نیز اشاره کرد که طبیعی بودن از اصلی ترین این مزایا به شمار می رود. در نهایت می توان گفت پوکه معدنی داروسازی غنی از مواد معدنی است که این مساله می تواند خواص درمانی بسیاری داشته باشد.

در نهایت می توان گفت یکی از مواد پر طرفدار در صنایع مختلف پوکه معدنی است که به دلیل خواص آن در این صنایع استفاده می شود. در این میان صنعت داروسازی به دلیل رابطه مستقیمی که با سلامت و جان افراد دارد، از حساسیت بیشتری برخوردار است. استفاده از موادی که کمترین خطر را برای بدن داشته باشند از اولویت های اصلی در این صنعت محسوب می گردد. 

سخن پایانی

در ابتدای محتوا برای شما دلایل ضرورت خرید پوکه معدنی آرایشی و بهداشتی را در پوکه نت بیان کرده ایم. سپس در ادامه، مزایای خرید پوکه معدنی پزشکی و داروسازی و تاثیر فوق العاده آن را در این صنایع و رفع انواع بیماری های پوستی و جسمانی را شرح اده ایم. با استفاده از پوکه معدنی پزشکی، داروسازی، ارایشی و بهداشتی نتنها از انواع بیماری ها دور می مانید بلکه رونق و کیفیت جدید و خاصی را به صنعت کسب و کار خود اضافه خواهید کرد.
پوکه معدنی عبدی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید و فروش پوکه معدنی از اعتبار و محبوبیت خوبی در این زمینه برخوردار است و اکنون از طریق وبسایت پوکه نت، آماده ثبت سفارش و خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

با خرید پوکه معدنی برای صنعت پزشکی و آرایشی کسب و کار خود، رونق ایجاد کنید!