پوکه معدنی بادامی

پوکه معدنی بادامی با ابعاد 18 تا 26 میلی متری یکی از بهترین اقلام صنعتی در حوزه های مختلف به شمار می رود. این پوکه ها نسبت به پوکه های عدسی قیمت به صرفه تری دارند و همین مسئله سبب افزایش استفاده از آن ها شده است. پوکه های بادامی از برندهای تجاری مختلفی ارائه شده و هر یک کیفیت بالایی دارند. این پوکه ها در عرصه ساختمان سازی بیشترین کارایی را دارند. کاربرد آن ها در هم سطح کردن هر یک از طبقات ساختمانی نیز مورد توجه قرار گرفته است. بهترین قیمت و کیفیت پوکه معدنی را از ما بخواهید.

پوکه معدنی بادامی | پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی بادامی

پوکه معدنی بادامی با در نظر گرفتن ویژگی های هر یک از این محصولات خریداری می شود. با بررسی نکات خرید هر یک از این پوکه ها بهترین مدل های این اقلام صنعتی خریداری خواهند شد. یکی از ویژگی هایی که میزان خرید این پوکه ها را افزایش می دهد، وزن پایین آن ها است. با جایگزین کردن پوکه های بادامی به جای سایر مصالح ساختمانی، وزن ساختمان به شدت کاهش می یابد و این مسئله استحکام سازه ها را افزایش می دهد.
برای خرید هر یک از این پوکه ها همواره میزان مقاومت آن ها بررسی می شود. سختی و مقاومت پوکه های بادامی تعیین کننده میزان مقاومت اقلام تولید شده با آن ها است. این پوکه ها در دمای بالا و زیر زمین ساخته شده اند و به همین خاطر مقاومت آن ها بسیار بالا ارزیابی می شود. در بازارهای خرید این اقلام، از نام های دیگری نیز برای معرفی پوکه های بادامی استفاده می شود. این پوکه ها را به نام پوکه سقفی، پومیس بادامی، پوکه سقف زنی و… نیز می شناسند.

بیشتر بخوانید: قیمت پوکه برای شیب بندی

قیمت خرید پوکه معدنی بادامی

قیمت و هزینه خرید پوکه معدنی بادامی بر اساس ویژگی ها و مشخصات این محصولات معدنی تعیین می شود. برای تعیین قیمت پوکه معدنی و هر یک از این اقلام بر به وزن آن ها در هر متر مربع توجه می شود. وزن آن ها در هر متر مربع بین 500 تا 600 کیلوگرم است که بر این اساس هزینه خرید آن ها مشخص می شود. انواع مدل های درجه یک پوکه بادامی در وزن گفته شده با هزینه 110000 تومان به فروش می رسند که قیمت مقرون به صرفه ای برای مصارف ساختمانی و صنعتی به شمار می رود.
پوکه معدنی بادامی در دنیای صنعت در مدل های مختلفی مشاهده می شود که هر یک کیفیت و ابعاد خاص خود را دارند. برای انتخاب آن ها باید حتما به نیازهای خود توجه داشته باشید. سایز مناسب و استاندارد این پوکه ها یکی از مهمترین دلایل پرکاربرد شدن این مواد معدنی است. هر یک از مدل های ریز و درشت هر یک از این پوکه ها از ویژگی ها و مشخصات به خصوصی برخوردار هستند.

پوکه معدنی بادامی | پوکه معدنی
پوکه معدنی بادامی

 

مشخصات خرید پوکه بادامی

پوکه معدنی بادامی مقاومت قابل توجهی در برابر عوامل شیمیایی دارد و در مجاورت با این عناصر تغییر کیفیت نمی دهد. تغییرات دمایی نیز آسیبی به ساختار این پوکه ها وارد نخواهد کرد و این مسئله هر گونه محدودیت برای استفاده از آن ها را از بین برده است. این پوکه ها در باربر ضربات و فشارهای خارجی نیز استحکام خود را حفظ می کنند. این محصولات را به عنوان یک ماده ضد حریق می شناسند. به همین خاطر در حوزه های صنعتی جایگاه مهمی به این مصالح اختصاص داده می شود. این پوکه ها در محیط های ساختمانی به عنوان یک ماده عایق نیز شناخته می شوند. انواع پوکه معدنی از گسترش حریق در محیط ساختمان به شدت پیشگیری می کنند.
تخلخل بالای این پوکه ها یکی از مهمترین ویژگی های آن ها به شمار می رود که سبب بهبود استفاده از آن ها در عرصه های مختلف صنعتی می شود. یکی از ویژگی های مهم این مصالح عدم عبور صدا از آن ها است. به همین خاطر پوکه های بادامی یک عایق صوتی باکیفیت نیز به شمار می روند.

کاربرد و مزایا خرید پوکه بادامی

پوکه معدنی بادامی در راستای احداث ساختمان های ضد زلزله به کار برده می شوند.
با استفاده از آن ها از هدر رفت انرژی در محیط ساختمان پیشگیری می شود و این مسئله بر کاربردهای آن ها در دنیای امروز افزوده است. با استفاده از آن ها دیگر نیازی به استفاده از مواد جانبی برای عایق کاری محیط ساختمان نخواهید داشت.

انواع پوکه معدنی برای مصارف کشاورزی و باغداری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. املاح معدنی موجود در این پوکه ها به خاک زمین منتقل شده و سبب حاصلخیزتر شدن این زمین ها می شوند.
اندازه درشت این پوکه ها برای ساخت بسترهای جاده ای بسیار مناسب است و بر مصارف آن ها افزوده است.
استفاده از آن ها در کف سازی پشت بام ساختمان نیز بسیار رایج شده و استحکام این بخش های ساختمان را به شدت افزایش می دهد. در ساختار هر یک از این پوکه ها حفره های ریز و درشت بسیاری وجود دارند که استفاده از آن ها را در کف سازی بیشتر کرده است.
با استفاده از این پوکه ها در هر یک از زمینه های نام برده شده، هزینه های ساخت و ساز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. به همین خاطر برای کاهش هزینه های پروژه های ساختمانی اغلب از این پوکه ها استفاده می شود. سهولت در استفاده از این پوکه ها در همه حوزه های صنعتی نیز یکی از مزایای این اقلام به شمار می رود.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با پوکه معدنی بادامی، ویژگی ها و کاربردهای آن در عرصه های صنعتی اطلاعاتی را بررسی کردیم. شما می توانید با استفاده از این پوکه های معدنی که به صورت طبیعی و صنعتی تولید می شوند، بسیاری از نیازهای خود را در عرصه های مختلف برآورده کنید. این پوکه ها وزن بسیار سبکی دارند و برای ایمن سازی محیط ساختمان در برابر خطرات طبیعی مانند زلزله بسیار مناسب هستند. پوکه های معدنی در دنیای ساختمان سازی از پرمصرف ترین مصالح به شمار می روند و در سال های اخیر استفاده از آن ها بیشتر از همیشه شده است. برای خرید هر یک از این پوکه معدنی تهران باید قیمت روز آن ها را استعلام کنید.