پوکه معدنی صنعتی

در بازارهای صنعتی امروزی خرید و فروش انواع پوکه صنعتی رواج دارد. این پوکه ها مزایا و کاربردهای مهمی دارند، که افراد را برای خرید پوکه معدنی ترغیب می کند. قیمت هر یک از آن ها بر اساس عوامل مختلفی تعیین شده و به همین خاطر رنج قیمتی وسیع و گسترده ای دارند. هزینه آن ها تحت تاثیر نحوه حمل و نقل، وزن هر پوکه، نوع بسته بندی و نوع پوکه انتخابی قرار دارد و هر یک از این مولفه ها هزینه خرید پوکه را تحت تاثیر قرار می دهند. برای خرید با قیمت مناسب پوکه صنعتی درجه یک با پوکه معدنی عبدی در ارتباط باشید.

خرید پوکه صنعتی

پوکه صنعتی در مدل های مختلفی خرید و فروش شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. پوکه های نخودی، عدسی، ماسه ای و سیاه از دسته بندی های مهم این محصولات هستند که برای مصارف متعددی خرید و فروش می شوند. قیمت پوکه معدنی در بازارهای خرید و فروش متفاوت تعیین می شود. برای خرید هر یک از این پوکه ها باید اطلاعات دقیقی در خصوص مصارف خود و کارایی هر یک از این اقلام کسب کنید.
پوکه ها در مدل های صنعتی و معدنی دسته بندی می شوند و این مهمترین طبقه بندی انواع پوکه است. انواع پوکه های معدنی مواد استخراج شده از دل آتشفشان های طبیعی هستند که از کوه استخراج می شوند. اما مدل های صنعتی در کارخانه جات و با استفاده از مواد ساده ای مانند خاک رس تولید می شوند.

قیمت خرید پوکه صنعتی

پوکه صنعتی با رنج قیمتی گسترده ای در بازارهای فروش در دسترس قرار می گیرد. هر یک از دسته بندی های پوکه صنعتی بر اساس نوع درجه کیفیت نیز قیمت گذاری شده و عرضه می شوند. پوکه صنعتی درجه 1 بیشترین کیفیت را در حوزه فعالیت های شما ایجاد کرده و با قیمت بالاتری نیز خرید و فروش می شوند. وزن مخصوص هر یک از پوکه صنعتی در هر متر مکعب نیز در تعیین این هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود.
مدل های مختلف پوکه بر اساس سایزبندی این محصولات به وجود آمده اند. برخی از آن ها ابعاد درشت تری دارند و برخی با دانه های ریزتری مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های درجه دوم این پوکه ها نیز در بازارهای فروش در دسترس قرار دارند و هر یک با رنج قیمتی پایین تری به فروش می رسند. پوکه صنعتی برای مصارف صنعتی با درجه حساسیت پایین تر مورد استفاده هستند.

مشخصات خرید پوکه صنعتی

پوکه صنعتی با مشخصه های مهمی وارد بازارهای فروش می شود که برای استفاده از پوکه صنعتی باید با این مشخصات آشنایی داشته باشید. برخی از این مشخصه های مهم را در زیر مشاهده می کنید:
انواع این پوکه ها یک عایق مناسب در برابر حرارت، سرما و صوت به شمار می روند و برای آکوستیک سازی محیط از مصالح فوق کاربردی به شمار می روند.
وزن پایین انواع پوکه های ساختمانی حمل و نقل آن ها را ساده تر کرده و به این ترتیب فعالیت های صنعتی شما سریع تر انجام می شود.
مقاومت بالای این مصالح در برابر آتش سوزی نیز یکی از ویژگی های مهم این اقلام صنعتی به شمار می رود. به همین خاطر استفاده از آن ها در هر بخش از صنایع امروزی سبب ایجاد ایمنی بیشتر در حوزه کاری شما می شود.
انواع این پوکه معدنی در برابر مواد شیمیایی نیز ماندگاری قابل توجهی دارند و استحکام خود را از دست نمی دهند. به همین خاطر قرارگیری آن ها در نزدیکی مواد شیمیایی بر کیفیت پوکه معدنی تاثیر نامطلوبی بر جای نمی گذارد.
پوکه صنعتی با خاصیت تراکم پذیری بسیار محدود تولید شده و به همین خاطر نیز محبوبیت دارند.
پوکه صنعتی دوام طولانی مدتی دارند و برای استفاده در مدت زمان بالایی خریداری می شوند. به همین خاطر خرید آن ها در هزینه های شما صرفه جویی کرده و نیاز به تعمیرات را در بخش های مختلف صنعتی به حداقل می رساند.
انواع پوکه صنعتی کاربردهای متعددی دارند و به همین خاطر در طول سال های گذشته به تولید انبوهی رسیده اند. این روزها این پوکه های معدنی جایگزین برخی اقلام قدیمی تر شده اند.

کاربرد و مزایا پوکه صنعتی

پوکه صنعتی کاربردها و مزیت های مهمی دارد که هر یک از آن ها سبب افزایش خرید و فروش این محصولات صنعتی می شود. از مهمترین کاربردهای پوکه صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
استفاده از پوکه در صنایع جاده سازی بسیار مرسوم است و سبب افزایش دوام بخش های جاده ای و شیب بندهای مورد استفاده در آن ها می شود. استفاده از آن ها از ایجاد رطوبت در سطح جاده ها نیز پیشگیری می کند.
استفاده از پوکه صنعتی برای سبک سازی اقلام بتنی ساختمانی نیز بسیار رایج شده و برای ساخت بلوک های سبک، افزایش استحکام تونل سازی و… مورد استفاده قرار می گیرند. البته پوکه های صنعتی به اندازه پوکه های معدنی اصل سبک نیستند؛ اما نیازهای عرصه های صنعتی را برآورده می کنند.
استفاده از پوکه صنعتی در عرصه های پزشکی و زیبایی نیز کارایی دارد. انواع آن ها به عنوان یک ساینده قدرتمند عمل کرده و برای تصفیه و گرد و غبار گیری پوست به کار برده می شوند. هر یک از آن ها یک محصول ایده آل برای صیقل دادن و لکه گیری بخش های مختلف بدن به کار برده شده و برای ساخت سنگ پا نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
استفاده از آن ها در تولید اسکراب های کوستیک لایه بردار نیز متداول شده است.

مزایای استفاده از پوکه صنعتی

اسکوریا صنعتی با مزیت های مهمی در عرصه های صنعتی شناخته می شود که سبب برتری هر یک از این اقلام بر مصالح مشابه شده است. استفاده از آن ها از بروز بسیاری از عوامل آسیب زا در بخش های مختلف صنعت پیشگیری می کند. پوکه صنعتی را به عنوان یک ماده ضد کپک و ضد قارچ می شناسند و استفاده از آن ها در مصارف مختلف از بروز این عوامل در محیط به شدت پیشگیری می کند. در نتیجه بهداشت محیط به خطر نمی افتد و خطرات مختلف افراد را تهدید نخواهند کرد.
با وجود این مزایای مهم از رشد هر گونه باکتری و حشره موذی در فضا پیشگیری خواهد شد و مصرف کنندگان با این قبیل مشکلات دست و پنجه نرم نخواهند کرد. تنوع وسیع در میان مدل های این پوکه ها نیز از مهمترین ویژگی های آن ها به شمار می رود که میزان خرید و فروش این محصولات را افزایش داده است.
این روزها پومیس صنعتی در ابعاد و سایز بندی های گوناگون برای مصارف مختلف عرضه شده و هر یک از این محصولات هزینه خاص خود را دارند. شما می توانید با در نظر گرفتن نوع کاربری خود انواع پوکه را از کارشناسان فروش مجموعه ما خریداری کنید.

جمع بندی

در این بخش در خصوص یکی از مهمترین مصالح صنعتی، پوکه صنعتی در دنیای مدرن امروزی اطلاعاتی را بررسی کردیم. پوکه های معدنی در دسته بندی های طبیعی و صنعتی در بازارهای فروش امروزی ارائه می شوند و هر یک از مشخصه های مهمی برخوردار هستند. کیفیت پوکه های صنعتی شبیه سازی شده به اندازه پوکه های معدنی نیست! با این وجود بسیاری از نیازهای عرصه های صنعتی را در بخش های ساختمان سازی، جاده سازی، پزشکی و… برآورده می کند.

پوکه معدنی