خرید پوکه معدنی ساری

با پیشرفت جمعیت در شهر زیبای ساری، صنعت ساختمان سازی بسیار بیش از پیش در این شهر توسعه یافته است. استفاده از مصالح با وزن مخصوص پایین برای سبک سازی ساختمان که این روزها امری ضروری برای ساختمان های موجود در ساری به شمار می آید یک امر مهم به شمار میرود. اگر شما هم دسترسی به شهر ساری دارید میتوانید با خرید پوکه معدنی در ساری از ویژگی های پوکه معدنی در صنعت ساختمان استفاده کنید.
ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که پوکه معدنی ساری، یک محصول بومی نیست بلکه از شهرهای دیگر کشور که دارای معادن پوکه معدنی هستند، تامین می شود. بنابراین علت تقاضای بالا برای پوکه معدنی در ساری، مزایا و ویژگی های فوق العاده ای است که این سنگ آتشفشانی با خود به همراه دارد. پوکه معدنی های با کیفیت در ساری به جز استفاده از مصالح با وزن سبک، عایق بودن و مقاومت در برابر احتراق از مهم ترین مزیت های مصالح ساختمان می باشد.

ازجمله کاربردهایی که پوکه معدنی در ساریدارد عبارت است از:
صنعت ساختمان سازی با پوکه معدنی در ساری
راه سازی با پوکه معدنی در ساری
تونل سازی با پوکه معدنی در ساری
کشاورزی و باغداری با پوکه معدنی در ساری
تصفیه آب با پوکه معدنی در ساری
و تولید آبنما و آکواریوم با پوکه معدنی در ساری

پس شما به عنوان یک مهندس ساختمان و یا سرمایه گذار این صنعت، با استعلام قیمت پوکه معدنی ساری، همکاری خود را با پوکه نت آغاز کنید

خرید پوکه بادامی در ساری

اندازه پوکه معدنی بادامی، نوعی پوکه معدنی در ساری است که بین ۱۸ تا ۲۶ میلی متر است و  وزن مخصوص (در متر مکعب )،  پوکه معدن بادامی  500 الی 550 می باشد. پوکه بادامی در ساری دارای ویژگی هایی همچون وزن کم، تراکم ناپذیری و عمر مفید بالا بوده و از بهترین انواع پوکه معدنی ساری محسوب می گردد. از پوکه بادامی در مواردی همچون تولید بلوک سبک، شیب بندی بام، کفسازی، راهسازی، ساخت تونل و اجرای  پوکه سیاه بادامی در بوشهر در ساخت و طراحی آبنماها به صورت سنگ های لاشه و با ابعاد متفاوت  با جایگزینی پوکه بادام به جای مواد مشابه، وزن ساختمان خود را کاهش دهید.
 بیشترین کاربردی که پوکه بادام ساری دارد در شیب دار کردن سقف ساختمان ها و تسطیح کف ساختمان می باشد.
 با قیمت مناسب هر متر مکعب پوکه معدنی بادامی با کیفیت را از پوکه نت بخواهید.

خرید پوکه معدنی ساری

پوکه نخودی در ساری عمر خوبی برای استفاده در صنایع نساجی، ساختمان سازی و کشاورزی دارد، کاربرد دیگر پوکه معدنی نخودی در کف سازی، شیب بندی، ساخت بلوک و تولید بتن، ساخت دیوار به عنوان عایق صوتی و عایق گرما و سرما می باشد. از آنجایی که پوکه نخودی در حرارت بالای آتشفشان تولید می گردد، ضد حریق می باشد و به هنگام آتش سوزی به ساختمان آسیب نمی زند.

اندازه این پوکه معدنی کوچکتر از پوکه بادامی میباشد و بین 5 تا 12 میلی متر و وزن آن به 700 الی 800 گرم در هر متر مکعب می رسد.
از پوکه نخودی در سبک سازی بتن و بلوک و سقف و کف خانه های تازه ساخت استفاده می شود. با قیمت مناسب هر متر مکعب پوکه معدنی نخودی با کیفیت را از پوکه نت بخواهید.

پوکه ماسه ای در ساری

پوكه معدني ماسه ای یکی از پرکاربردترین انواع پوکه معدنی در ساری است که می توان در ساختمان سازی، پر کردن کف ساختمان، شیب بندی ساختمان و ساخت بلوک سبک از آن استفاده کرد. وزن هر متر مکعب پوکه ماسه ای در بوشهر تقریبا ۸۰۰ الی ۹۰۰ کیلوگرم است که این در حالی است که وزن هر متر مکعب پوکه ماسه ای معمولی تقریبا ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد. که شما می توانید با قیمت مناسب و با کیفیت درجه یک پوکه معدنی را از پوکه معدنی عبدی تهیه کنید.
از جمله کاربردهای پوکه معدنی ماسه ای برای تولید بلوک های سقفی و دیواری است و برای ساخت انواع بتن سبک و پر کردن سطح لوله ها از پوکه ماسه ای با سایز ۰ تا ۵ میلیمتر استفاده می شود

پوکه عدسی در ساری

پوکه عدسی های موجود در شهر ساری حدودا ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر میباشند و از جمله مهمترین نوع پوکه معدنی در ساری بشمار میوند. 
و وزن هر متر مکعب وزن سایز پوکه معدنی عدسی حدود ۵۵۰ الی ۶۵۰ کیلو گرم است. شما میتوانید مناسب ترین قیمت پوکه معدنی عدسی با کیفیت درجه یک را از ما تهیه کنید.
پوکه عدسی در تولید بلوک های سبک، دیواری ،سقفی ،و غیره
پوکه معدنی عدسی برای افزایش مقاومت و دوام ساختمان های امروزی به کار می رود و درجه سختی هر یک از این پوکه ها نیز یکی از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود، کیفیت پوکه معدنی بر اساس وزن پوکه مشخص می شود ، بدین صورت که هرچه وزن پوکه کمتر باشد کیفیت آن بهتر است .

پوکه فندوقی در ساری

پوکه فندقی در ساری با وزن 500 تا 700 کیلوگرم در متر مکعب و سایز 10 تا 12 میلی متر، و هر چه کیفیت یک پوکه بالاتر باشد، وزن آن در هر متر مکعب کمتر است.

پوکه های فندقی عمدتا وزن بسیار کمی دارند و مناسب برای سبک سازی سازه های گوناگون هستند، همچنین دارای اندازه مناسب و کاربری آسان و سریع میباشند. کاربرد پوکه معدنی فندوقی در ساری در شیب سقف ساختمان، تهیه بتن، تولید بلوک های سبک و استفاده در آسفالت ها میباشد.
قیمت پوکه معدنی فندوقی بسیار به صرفه است. که همین مسئله سبب افزایش خرید و فروش این محصولات شده است.

پوکه آبنما در ساری

از جمله دیگر از انواع پوکه های معدنی ساری، پوکه آبنما در ساری میباشد که دارای اندازه 20 تا 100 سانتی متر موجود می باشد، برای زیبا سازی باغ و پاک و جنگل ها بسیار پر کاربرد است.

استفاده از پوکه آبنما در هر مکانی نمایی بسیار زیبا برای آن مکان بوجود می آورد و در کل استفاده از سنگ پوکه آبنما در ساخت نماهای تزئینی می توان طرح های بکر و زیبایی بوجود آورد. پوکه آبنما ساری دارای طرح های طبیعی صخره های موجود در طبیعت می باشد که کار طرح را بسیار آسان می کند که با اندکی خلاقیت و ذوق هنری می توان بهترین آبنماها و طرح های زیبایی دیگر را با استفاده از سنگ این پوکه خلق کرد.
فروش پوکه آبنما ساری به سبب دوام و استحکام آن است که برای خرید پوکه آبنما در ساری و استعلام قیمت پوکه معدنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ghorve2

نوع دیگر پوکه معدنی در ساری، پوکه قروه عبدی نام دارد که فروش پوکه قروه در ساری به دلیل وزن کم بسیار زیاد شده است و در بسیاری از صنعت ها همچون ساختمان سازی توسط مهندسین پیمانکار از آن استفاده میشود.

پوکه معدنی قروه عبدی در تولید و ساخت انواع بتن ها، شیب و بلوک ها و … نیز کاربرد دارد.
حسن پوکه معدنی قروه ساری کیفیت بالای آن میباشد و به دلیل وزن کمی که دارد درواقع تاثیری در وزن ساختمان هم ندارد به همین خاطر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.
فروش پوکه قروه به دلیل وزن کم بسیار زیاد شده است. برای خرید پوکه آبنما در ساری و استعلام قیمت پوکه معدنی قروه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت انواع پوکه معدنی در ساری بر اساس نوع پوکه و کیفیت آن، میزان تخلخل، وزن، اندازه، نوع بسته بندی نوع پوکه معدنی تعیین می شود. جهت دریافت اطلاعات با کارشناسان ما در پوکه معدنی عبدی تماس حاصل فرمایید 

انواع پوکه معدنی بوشهر عبارتند از:

 • پوکه معدنی بادامی ساری
 • پوکه معدنی فندوقی ساری 
 • پوکه معدنی ماسه ای ساری
 • پوکه معدنی قروه ساری
 • پوکه معدنی آبنما ساری
 • پوکه معدنی ساخت و ساز ساری

با خرید آنلاین از پوکه معدنی ساری ، پوکه شما در کمترین زمان ممکن بار زده میشود و برای شما ارسال میگردد

 • پوکه معدنی بادامی ساری
 • پوکه معدنی فندوقی ساری
 • پوکه معدنی ماسه ای ساری
 • پوکه معدنی قروه ساری
 • پوکه معدنی آبنما ساری
 • پوکه معدنی ساخت و ساز ساری

کیفیت پوکه های معدنی ساری حرف اول را میزنند. شما میتوانید با خرید اول از کیفیت پوکه ها مطمعن شوید و با افتخار برای همیشه مشتری دائمی پوکه معدنی در ساری باشید.

بله. شما می توانید جهت ثبت سفارش آنلاین از پوکه معدنی ساری با شماره ی 09185752183 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در کمترین زمان شما را راهنمایی خواهند کرد