پوکه معدنی تبریز

انواع پوکه معدنی معادن پوکه شهرستان قروه دارای برترین کیفیت در بین پوکه معدنی سایر مناطق کشور می باشد که به همین خاطر مشتریان فراوانی را از تمامی کشور به خود جلب کرده است . کیفیت برتر پوکه معدنی قروه موجب شده تا از سایر کشورها نیز برای خرید آن اقدام کنند ( پوکه معدنی قروه به کشورهای حاشیه خیلج فارس صادر می شود). پوکه قروه به خاطر برتری در ویژگی های خاص پوکه معدنی در بین تمامی محصولات پوکه در کشور رتبه برتر کیفیت را دارد . پوکه معدنی قروه سبکترین پوکه معدنی در سطح کشور است و از درجه سختی بالایی برخوردار است .

پوکه معدنی تبریز : پوکهتبریز در ۶ نوع مختلف یا بهتر بگوییم در شش اندازه مختلف موجود است که هر کدام در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند ، مانند استفاده در ساخت و ساز ، استفاده در کشاورزی  و یا شیلات و تصویه آب .  در ادامه به معرفی انواع پوکه معدنی می پردازیم.

انواع پوکه معدنی : پوکه به اندازه بادام را پوکه بادامی می گویند ،که یکی از انواع پوکه معدنی قروه است، سایز این پوکه بین ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر است . بیشترین مورد استفاده پوکه بادامی در شیب دار کردن سقف ساختمان و هم سطح نمودن کف اتاقها و غیره و در کل هم سطح نمودن کف طبقات ساختمان است. به دلیل وزن سبکی که پوکه بادامی قروه دارد استفاده از آن در ساخت و ساز وزن ساختمان کاهش خواهد یافت .

برای سفارش پوکه تبریز با شماره:09185752183

متن مرتبط
خرید پوکه معدنی