خرید پوکه معدنی گرگان

خرید پوکه معدنی در استان گرگان، جزو اقلام مهم و همیشگی ساختمان سازان بشمار میرود. استفاده از مصالح با وزن مخصوص و کم برای سبک سازی ساختمان های شهر گرگانف که این روزها امری ضروری برای ساختمان سازی به شمار می آید یک امر مهم به شمار میرود. اگر شما هم در استان گرگان درحال ساختمان سازی هستید، میتوانید با خرید پوکه معدنی در گرگان از ویژگی های پوکه معدنی در صنعت ساختمان استفاده کنید.
لازم به ذکر است پوکه معدنی گرگان، از شهرهای دیگر کشور که دارای معادن پوکه معدنی هستند، تامین می شود و بخاطر تقاضای بالا برای پوکه معدنی در گرگان، فروشگاه های متعددی در این شهر پوکه معدنی را بفروش می رسانند . پوکه معدنی های با کیفیت در گرگان به جز استفاده از مصالح با وزن سبک، عایق بودن و مقاومت در برابر احتراق از مهم ترین مزیت های مصالح ساختمان می باشد.

پوکه معدنی در گرگان
خرید پوکه معدنی درجه یک گرگان

کاربردهایی که پوکه معدنی در گرگان دارد شامل:
1- صنعت ساختمان سازی با پوکه معدنی در گرگان
2- راه سازی با پوکه معدنی در گرگان
3- تونل سازی با پوکه معدنی در گرگان
4- کشاورزی و باغداری با پوکه معدنی در گرگان
5- تصفیه آب از پوکه معدنی در گرگان
6- تولید آبنما و آکواریوم با پوکه معدنی در گرگان

خرید پوکه بادامی در گرگان

پوکه معدنی بادامی، نوعی از پوکه معدنی در گرگان می باشد که بین ۱۸ تا ۲۶ میلی متر اندازه دارد و  وزن این پوکه معدن بادامی  500 الی 550 مترمکعب می باشد.ویژگی پوکه بادامی در گرگان شامل وزن کم، تراکم ناپذیری و عمر مفید بالا بوده و از بهترین انواع پوکه معدنی گرگان محسوب می گردد. این نوع از پوکه معدنی در گرگان برای تولید بلوک سبک، شیب بندی بام، کف سازی، راهسازی، ساخت تونل و اجرای پوکه بکار می رود. همچنین پوکه سیاه بادامی در گرگان در ساخت و طراحی آبنماها به صورت سنگ های لاشه و با ابعاد متفاوت با جایگزینی پوکه بادام به جای مواد مشابه، وزن ساختمان خود را کاهش دهید.
 بیشترین کاربردی که پوکه بادام گرگان دارد در شیب دار کردن سقف ساختمان ها و تسطیح کف ساختمان می باشد.
 با قیمت مناسب هر متر مکعب پوکه معدنی بادامی با کیفیت را از پوکه نت بخواهید.

خرید پوکه نخودی در گرگان

پوکه نخودی در گرگان در صنایع نساجی، ساختمان سازی و کشاورزی کاربرد دارد. از جمله کاربردهای دیگر این پوکه در گرگان برای کف سازی، شیب بندی، ساخت بلوک و تولید بتن، ساخت دیوار به عنوان عایق صوتی و عایق گرما و سرما می باشد. باتوجه به اینکه پوکه نخودی در حرارت بالای آتشفشان تولید می شود، ضد حریق بوده و به هنگام آتش سوزی به ساختمان آسیب نمی زند.

اندازه پوکه نخودیف کوچکتر از پوکه بادامی است و بین 5 تا 12 میلی متر می باشد و وزن آن به 700 الی 800 گرم در هر متر مکعب می باشد.
پوکه نخودی گرگان در سبک سازی بتن و بلوک و سقف و کف خانه های تازه ساخت استفاده می شود. با قیمت مناسب هر متر مکعب پوکه معدنی نخودی با کیفیت را از پوکه نت بخواهید.

پوکه ماسه ای در گرگان

پوكه معدني ماسه ای یکی از پرکاربردترین انواع پوکه معدنی در گرگان می باشد که می توان در ساختمان سازی، پر کردن کف ساختمان، شیب بندی ساختمان و ساخت بلوک سبک از آن استفاده کرد. وزن هر متر پوکه ماسه ای در گرگان تقریبا ۸۰۰ الی ۹۰۰ کیلوگرم است که این در حالی است که وزن هر متر مکعب پوکه ماسه ای معمولی تقریبا ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد. که شما می توانید با قیمت مناسب و با کیفیت درجه یک پوکه معدنی را از پوکه معدنی عبدی تهیه کنید.
از جمله کاربردهای پوکه معدنی ماسه ای برای تولید بلوک های سقفی و دیواری است و برای ساخت انواع بتن سبک و پر کردن سطح لوله ها از پوکه ماسه ای با سایز ۰ تا ۵ میلیمتر استفاده می شود

پوکه فندوقی در گرگان

پوکه عدسی های موجود در شهر گرگان حدودا ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر گرگان و از جمله مهمترین نوع پوکه معدنی در گرگان بشمار میوند. 
و وزن هر متر مکعب وزن سایز پوکه معدنی عدسی حدود ۵۵۰ الی ۶۵۰ کیلو گرم است. شما میتوانید مناسب ترین قیمت پوکه معدنی عدسی با کیفیت درجه یک را از ما تهیه کنید.
پوکه عدسی در تولید بلوک های سبک، دیواری ،سقفی ،و غیره
پوکه معدنی عدسی برای افزایش مقاومت و دوام ساختمان های امروزی به کار می رود و درجه سختی هر یک از این پوکه ها نیز یکی از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود، کیفیت پوکه معدنی بر اساس وزن پوکه مشخص می شود ، بدین صورت که هرچه وزن پوکه کمتر باشد کیفیت آن بهتر است .

خرید پوکه فندوقی در گرگان

پوکه فندقی در گرگان دارای وزن 500 تا 700 کیلوگرم در متر مکعب و سایز 10 تا 12 میلی متر میباشد. هر چه کیفیت یک پوکه بالاتر باشد، وزن آن در هر متر مکعب کمتر است.

پوکه های فندقی عمدتا وزن بسیار کمی دارند و مناسب برای سبک سازی سازه های گوناگون هستند، همچنین دارای اندازه مناسب و کاربری آسان و سریع میباشند. کاربرد پوکه معدنی فندوقی در گرگان در شیب سقف ساختمان، تهیه بتن، تولید بلوک های سبک و استفاده در آسفالت ها میباشد.
قیمت پوکه معدنی فندوقی بسیار به صرفه است. که همین مسئله سبب افزایش خرید و فروش این محصولات شده است.

پوکه آبنما گرگان

از انواع پوکه های معدنی گرگان ، پوکه آبنما میباشد که، اندازه 20 تا 100 سانتی متر دارد و برای زیبا سازی باغ و پاک و جنگل ها بسیار پر کاربرد است.

پوکه آبنما در مکان های تفریحی گرگان بسیار به چشم میخورد و نمایی بسیار زیبا برای آن مکان بوجود می آورد و در کل استفاده از سنگ پوکه آبنما در ساخت نماهای تزئینی می توان طرح های بکر و زیبایی بوجود آورد. پوکه آبنما گرگان با طرح هایی طبیعی همچون صخره های طبیعت می باشد که کار طرح را بسیار آسان می کند که با اندکی خلاقیت و ذوق هنری می توان بهترین آبنماها و طرح های زیبایی دیگر را با استفاده از سنگ این پوکه خلق کرد.
فروش پوکه آبنما گرگان به سبب دوام و استحکام آن است که برای خرید پوکه آبنما در گرگان و استعلام قیمت پوکه معدنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پوکه قروه در گرگان

پوکه ای که در گرگان بسیار معروف و پرطفدار می باشد، پوکه قروه گرگان، نام دارد که از پوکه قروه عبدی قابل خرید می باشد. فروش پوکه قروه در گرگان با وزن کمی که دارد باعث شده در بسیاری از صنعت های ساختمانی همچون ساختمان سازی توسط مهندسین پیمانکار از آن استفاده میشود.

پوکه معدنی قروه عبدی در گرگان برای تولید و ساخت انواع بتن ها، شیب و بلوک ها و … نیز بکاربر می رود.
ویژگی بارز پوکه معدنی قروه گرگان کیفیت بالای آن میباشد و به دلیل وزن کمی که دارد درواقع تاثیری در وزن ساختمان هم ندارد به همین خاطر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.
فروش پوکه قروه به دلیل وزن کم بسیار زیاد شده است. برای خرید پوکه آبنما در گرگان و استعلام قیمت پوکه معدنی قروه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت انواع پوکه معدنی در گرگان بر اساس نوع پوکه و کیفیت آن، میزان تخلخل، وزن، اندازه، نوع بسته بندی نوع پوکه معدنی تعیین می شود. جهت دریافت اطلاعات با کارشناسان ما در پوکه معدنی عبدی تماس حاصل فرمایید 

انواع پوکه معدنی گرگان عبارتند از:

 • پوکه معدنی بادامی گرگان 
 • پوکه معدنی فندوقی گرگان 
 • پوکه معدنی ماسه ای گرگان 
 • پوکه معدنی قروه گرگان 
 • پوکه معدنی آبنما گرگان 
 • پوکه معدنی ساخت و ساز گرگان 

با خرید آنلاین از پوکه معدنی گرگان ، پوکه شما در کمترین زمان ممکن بار زده میشود و برای شما ارسال میگردد

 • پوکه معدنی بادامی
 • پوکه معدنی فندوقی
 • پوکه معدنی ماسه ای
 • پوکه معدنی قروه
 • پوکه معدنی آبنما
 • پوکه معدنی ساخت و ساز

کیفیت پوکه های معدنی گرگان حرف اول را میزنند. شما میتوانید با خرید اول از کیفیت پوکه ها مطمعن شوید و با افتخار برای همیشه مشتری دائمی پوکه معدنی در گرگان باشید.

بله. شما می توانید جهت ثبت سفارش آنلاین از پوکه معدنی گرگان با شماره ی 09185752183 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در کمترین زمان شما را راهنمایی خواهند کرد