تهیه پوکه معدنی

تهیه پوکه معدنی

تهیه پوکه معدنی

با سلام خدمت تمامی شما دوستان گرامی . امروز در خدمت شما هستیم با توضیحی در مورد چگونگی تهیه پوکه معدنیهمانطور که قبلا خدمت شما عرض شد پوکه معدنی قروه بهترین نوع پوکه معدنی در سطح کشور است دلایل آن هم سبک بودن و مقاومت بسیار بالای آن است . به خاطر همین دلایل پوکه معدنی قروه بسیار مورد توجه هموطنان عزیز در چهار گوشه کشور قرار گرفته است . به همین منظور نیز پوکه قروه به تمامی نقاط کشور ارسال می شود .

معادن پوکه معدنی در قروه

شهرستان قروه دارای معدن غنی پوکه معدنی است . قروه دارای بیش از ۲۰ معدن پوکه است که کاملا فعال هستند و پوکه های آن ها به سراسر کشور می رود .

در معادن ما پوکه بعد از استخراج برای جدا نمودن انواع مختلف آن از سرندهای مختلف می گذرد و بدین صورت انواع پوکه جدا شده و همچنین ناخالصی های آن مانند خاک و سنگ گرفته می شود . بعد از اینکه پوکه ها جدا شدند بنابر درخواست و سفارش مشتری پوکه معدنی مورد نظر بار ماشین های مناسب حمل سفارش شده و بعد از دریافت بارنامه به سوی مقصد روانه می شود.

خرید پوکه معدنی قروه

هموطنان عزیز در صورتی که تمایل دارند از برترین پوکه کشور برای استفاده در بنا یا بناهای خود استفاده کنند ؛ تنها کاری که باید انجام درهند این است که با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و نوع و میزان پوکه درخواستی خود را اعلام نمایند . بعد از دریافت آدرس دقیق ، پوکه معدنی بارگیری شده و به سمت مقصد فرستاده می شود .

متن مرتبط
کاربردهای پوکه معدنی قروه

عزیزانی که نمی دانند که از کدام نوع پوکه باید استفاده کنند و یا اینکه میزان مورد نیاز را نمی توانند برآورد کنند ؛ می توانند با ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنند . به سوالات شما به صورت دقیق و کامل پاسخ داده خواهد شد.

انواع پوکه معدنی شهرستان قروه

  1. بادامی
  2. عدسی
  3. فندقی
  4. ماسه ای
  5. آبنما
  6. نخودی

در باره هرکدام از انواع پوکه های قروه در سایت  پوکه  معدنی عبدی مقالاتی نوشته شده و در آنها در مورد موارد مصرف انها نیز توضیح داده شده است.

همچنین یادآور می شود که ارسال پوکه معدنی بدون تعطیلی می باشد و عزیزان می توانند حتی در ایام تعطیل نیز پوکه مورد نیاز خود را سفارش دهند . عزیزان می توانند جهت استعلام قیمت پوکه و همچنین کرایه بار خود تا شهر مقصد با شماره های ما تماس بگیرند .

پوکه فندقی:

پوکه معدنی فندقی نام های دیگری نیز دارد که عبارت اند از پومیس فندقی پوکه سقف زنی و پوکه سقف و پوکه شیب زنی که بیشترین کاربرد آن را در هم سطح نمودن کف طبقات و شیب زنی سقف ساختمان ها دارد. پوکه  فندقی وزن بسیار پایینی نسبت به مصالح ساختمانی مشابه خود مانند شنی و ماسه ای دارد که با جایگزین کردن آن می توان وزن ساختمان را کاهش داد. پوکه  فندقی را با متر مکعب اندازه گیری می کنند که وزن هر مترمکعب آن  550 الی 650 گیلوگرم است .پوکه معدنی فندقی به دلیل این که در لایه های زیرزمینی و در دمای بالا تشکیل می شود بنابراین مقاومت و سختی بالایی نسبت به سایر مصالح مشابه دارد و باعث محکم شدن سازه می شود.

شماره تماس سفارش پوکه معدنی: 09186565360

متن مرتبط
پوکه معدنی در تهران

About the author

بنده سعید عبدی هستم مدیر شرکت پوکه معدنی با بیش از چندین سال سابقه کار در امر تولید انواع پوکه معدنی امیدوارم بتونم خدمات با کیفیتی به شما عزیزان ارائه بدم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *