معرفی پوکه معدنی

در زمان های دور گدازه های آتشفشانی پس از رسیدن به سطح زمین سرد  شده و به صورت دانه های ریز و درشت درآمده اند که به آن پوکه می گوییم که اینک در معادن مختلف شهرستان قروه اکتشاف و برداشت می شود . نام علمی آن پومیس (Pumice) است . از بارزترین ویژگی هایش استحکام بالا و سبکی آن است.
بتن ساخته شده با پوکه معدنی از مقاومت بالایی برخوردار است و در بسیاری از موارد جهت شیب بندی در ساختماناستفاده می شود.

 

پوکه قروه یکی از بهترین در نوع خود در تمام کشور است که کیفیت آن برای تمامی عزیزانی که در صنعت ساختمان در حال فعالیت هستند آشکار است . پوکه با توجه به وزن پایین و مقاومت بالای خود در زمینه سبک سازی سازه بسیار مورد توجه است . این ماده معدنی با توجه به وزن پایین تر نسبت به پوکه های سایر مناطق کشور و همچنین سختی بیشتر و مقاومت بالاتر خود گزینه مناسبتریست .

شرکت پوکه معدنی با ارائه برترین نوع پوکه معدنی در سطح کشور در خدمت شما هم میهنان عزیز است . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از نوع پوکه مورد نیاز خود با مهدنس ساختمان و یا با بنای ساختمان خود صحبت کنید و یا جهت دریافت مشاور با شماره زیر تماس بگیرید .

هموطنان عزیز توجه داشته باشید که در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشند می توانند با یک تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید و در اسرع وقت بار خود را در محل تحویل بگیرید.

هموطنان گرامی برای خرید و یا جهت مشاوره می توانید با شماره زیر تماس بگیرید :

متن مرتبط
پوکه معدنی خرم اباد

09185752183  عبدی