پوکه معدنی اراک

پوکه بادامی : پوکه بادامی از انواع پوکه معدنی است که به خاطر اینکه در اندازه بادام است به این نام خوانده می شود . اندازه پوکه بادامی بین ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر است . عمده مصرف پوکه بادامی برای شیب بندی پشت بام و هم سطح کردن کف اتاق هاست . وزن پوکه بادامی قروه در هر متر مکعب بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم است که کیفیت پوکه بادامی قروه را نشان می دهد .

پوکه فندوقی : یکی دیگر از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن بین ۱۰ تا ۲۰ میلیتر است . پوکه مدنی فندوقی نیز مانند پوکه بادامی برای شیب دار کردن بام و هم سطح نمودن کف صیقات از آن استفاده می شود .

پوکه عدسی : پوکه عدنی در اندازه بین ۳ تا ۷ میلیمتر موجود است . از پوکه ساختمانی برای ساخت بلوک و همچنین پوشاندن کف اتاق استفاده می شود . وزن پوکه معدنی عسی ۶۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم در ۱مترمکعب است .

پوکه ماسه ای : پوکه ماسه ای اندازه ای بین ۱ تا ۵ میلیمتر دارد . از پوکه معدنی ماسه ای برای ساخت بلوک سقفی و دیواری و ساخت بتن استفاده می شود .

پوکه آبنما : پوکه آبنما رارای اندازه بزرگتری نسبت به سایر پوکه های معدنی است به طوری که اندازه آن بین ۲۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر متغیر است . از پوکه آبنما برای ساخت تزئینات طبیغی زیبا استفاده می شود که یکی از آن ها ساخت آبنماهای زیبا می باشد .

پوکه نخودی : پوکه نخودی قروه با اندازه ای بین ۵ تا ۱۰ میلیمتر به مشتریان عزیز عرضه می گردد . کاربرد پوکه نخودی نیز بشتر در شیب بندی و کف سازی طبقات استفاده می شود . وزن پوکه نخودی در ۱ مترمکعب بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم است .

متن مرتبط
پوکه معدنی خالص

سفارش پوکه معدنی اراک:09185752183


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *