قیمت پوکه قروه بسیار متفاوت است چون پوکه معدنی در سایز و انواع مختلف وجود دارد به همین دلیل قیمت پوکه معدنی نیز متغییر است اما پوکه عبدی انواع پوکه را با سایز های مختلف به صورت باکیفیت برای شما ارسال می کند پوکه عبدی که در شهر قروه قرار دارد و این شهر دارای معادن بسیار زیاد پوکه می باشد که در سایز های بادامی، فندوقی، نخودی و ماسه ای وجود دارد که شما می توانید با ما تماس بگیرید و میزان درخواستی را به صورت تکی یا مخلوط سفارش دهید و همچنین شما می توانید حضوری به دفتر ما مراجعه کنید.

قیمت پوکه معدنی به یک سری عوامل مهم بستگی دارد اما برای خرید پوکه باید متراژ را حساب کنید و بر اساس متر مکعب هست و برای خرید پوکه معدنی به صورت تن خریداری می شود و می توان کیلوگرم خریداری کرد هرچه وزن بیشتر شود قیمت آن نیز بیشتر می شود.

مورد بعدی که بروی قیمت روز پوکه معدنی اثر می گذارد حمل ونقل است و هزینه حمل ونقل بر قیمت پوکه معدنی تهران تاثیر گذاشت.

موردی که در مورد سفارش پوکه باید با دقت انجام شود نوع پومیس است چون تنوع پوکه معدنی بسیار زیاد است و با توجه تنوع قیمت آنها نیز قابل تغییر است و نوسانات قیمت دارد.

روش سفارش پوکه معدنی:

با سلام خدمت شما مشتری عزیز برای سفارش انواع پوکه معدنی و یا مشاوره با مدیر فروش با شماره زیر تماس بگیرید پوکه عبدی قیمت انواع پوکه معدنی را می تواند به شما ارائه بدهد و نرخ انواع محصولات موجود است.

>>>09186565360<<<

انواع پوکه معدنی:

  • پوکه بادامی
  • پوکه نخودی
  • پوکه عدسی
  • پوکه ماسه ای

بهترین مصالح را از ما بخواهید با کمترین هزینه و ارسال سریع بدن واسطه(دلال) به تمام نقاط کشور.

مدیریت:اقای عبدی

شماره تماس:09186565360

ادرس:کردستان-شهر قروه